Tato bedýnka je naprosto skvělým pomocníkem na přepravu i skladování téměř čehokoliv. Oproti plastovým boxům je navíc ekologicky šetrnou variantou. Je kompaktní a můžete bez obav skládat i více bedýnek na sebe.   Bedýnka je vyrobena ze smrkového dřeva a dovnitř můžete uložit ovoce, hračky, nářadí či cokoli dalšího vás napadne.   Má nosnost 20 kg, takže si poradí i s těžším nákladem. Díky průhmatům po stranách se s ní bude pohodlně manipulovat.   Pro větší životnost a zvýšení nosnosti... Celý popis

Koupit za 370 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato bedýnka je naprosto skvělým pomocníkem na přepravu i skladování téměř čehokoliv. Oproti plastovým boxům je navíc ekologicky šetrnou variantou. Je kompaktní a můžete bez obav skládat i více bedýnek na sebe.

 

Bedýnka je vyrobena ze smrkového dřeva a dovnitř můžete uložit ovoce, hračky, nářadí či cokoli dalšího vás napadne.

 

Má nosnost 20 kg, takže si poradí i s těžším nákladem. Díky průhmatům po stranách se s ní bude pohodlně manipulovat.

 

Pro větší životnost a zvýšení nosnosti jsou laťky připevněny lepidlem a k tomu ještě zpevněné hřebíčky, které jsou zapuštěné až do dřeva, takže nenaruší estetický dojem.

 

Dřevo není nijak ošetřeno, takže je jen na vás, jestli se rozhodnete pro přírodní variantu, nebo si bedýnku upravíte k obrazu svému.

 

Pokud byste hledali inspiraci, jak bedýnku ozdobit, podívejte se na tento článek.

 

V nabídce máme i další dřevěné přepravky a bedýnky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ČistéDřevo
Výška boxu 20 cm
Šířka boxu 30 cm
Materiál dřevěné