Kupte výhodně ČistéDřevo Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte 13 x 18 cm z kategorie Kategorie | Originální a personalizované dárky | Personalizované dárky od výrobce ČistéDřevo. Chráněná dílna Dřevěný anděl Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte pro vás vyrobí naši andělé z chráněné dílny. Koupí fotorámečku tak podporujete práci zdravotně znevýhodněných.♡ Děkujeme. Vzpomínka s vůní dřeva = dětský rámeček Každé miminko je jiné a naprosto originální, jednu věc ale mají všechna... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kupte výhodně ČistéDřevo Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte 13 x 18 cm z kategorie Kategorie | Originální a personalizované dárky | Personalizované dárky od výrobce ČistéDřevo. Chráněná dílna Dřevěný anděl
Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte pro vás vyrobí naši andělé z chráněné dílny. Koupí fotorámečku tak podporujete práci zdravotně znevýhodněných.♡ Děkujeme.

Vzpomínka s vůní dřeva = dětský rámeček
Každé miminko je jiné a naprosto originální, jednu věc ale mají všechna společnou – rostou nám před očima. Uchovejte si proto krásnou vzpomínku na narození vašeho děťátka v podobě jedinečného dětského rámečku na fotky ze dřeva i se všemi údaji, které v běžném shonu a péči o miminko často zapomeneme. 
Dřevěný fotorámeček je také skvělým a originálním dárkem pro novopečené rodiče k narození miminka, ale také nadšené babičky. Navíc dáme ruku do ohně za to, že nikdo další z hostů nedorazí se stejným překvapením.

Tipy na dekorace z fotorámečků

Personalizované fotorámečky patří k nejoblbenějším nástěnným dekoracím na e-shopu ČistéDřevo.cz.
Fotorámeček k narození miminka vyniká univerzálním a lehce kombinovatelným designem.
Dětský fotorámeček lze snadno recyklovat - dobře se na něj pájí, maluje, lakuje a používají další kreativní techniky.
Fotorámeček pro miminka můžete pověsit na zeď, případně položit na komodu, či konferenční stůl.
Pro další dřevěné dekorace s osobní hodnotou nahlédněte do naší kategorie výrobky na míru, kde si jistě vyberete ten správný kousek pro vás.

Na fotorámeček k narození dítěte se používá kvalitní buková překližka, která vyniká odolností, pevností a tvarostálostí. U rámečku se jménem může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru, suky a drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.

Rámeček s údaji o narození dítěte je vyřezán a vypálen na míru.

Údaje zadejte do textového pole v detailu rámečku.

Do fotorámečku na míru se vejde fotografie o rozměru 13 x 18 cm.

Další varianty dřevěných dětských rámečků:

Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte 18 x 13 cm

Prohlédnout

Dřevěný fotorámeček s porodními údaji na dvě fotografie

Prohlédnout
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ČistéDřevo