ČistéDřevo Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte

100 %
(5 hodnocení)

Kupte výhodně ČistéDřevo Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte z kategorie Kategorie | Personalizované dárky od výrobce ČistéDřevo. Chráněná dílna Dřevěný anděl Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte pro vás vyrobí naši andělé z chráněné dílny. Koupí fotorámečku tak podporujete práci zdravotně znevýhodněných. ♡ Děkujeme. Vzpomínky s vůní dřeva Každé miminko je jiné a naprosto originální, jednu věc ale mají všechna společnou – rostou nám před očima. Uchovejte si proto krásnou... Celý popis

Popis

Kupte výhodně ČistéDřevo Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte z kategorie Kategorie | Personalizované dárky od výrobce ČistéDřevo. Chráněná dílna Dřevěný anděl
Dřevěný fotorámeček se jménem k narození dítěte pro vás vyrobí naši andělé z chráněné dílny. Koupí fotorámečku tak podporujete práci zdravotně znevýhodněných. ♡ Děkujeme.

Vzpomínky s vůní dřeva
Každé miminko je jiné a naprosto originální, jednu věc ale mají všechna společnou – rostou nám před očima. Uchovejte si proto krásnou vzpomínku na narození vašeho děťátka v podobě jedinečného kousku dřeva i se všemi údaji, které v běžném shonu a péči o miminko často zapomeneme. 
Dřevěný fotorámeček je také skvělým a originálním dárkem pro novopečené rodiče, ale také nadšené babičky. Navíc dáme ruku do ohně za to, že nikdo další z hostů nedorazí se stejným překvapením.

Tipy na dekorace z fotorámečků

Fotorámečky patří k nejoblbenějším nástěnným dekoracím na e-shopu ČistéDřevo.cz.
Vynikají univerzálním a lehce kombinovatelným designem.
Dají se snadno recyklovat - dobře se na ně pájí, maluje, lakuje a používají další kreativní techniky..
Fotorámeček můžete pověsit na zeď, případně položit na komodu, či konferenční stůl.
Pro další dřevěné dekorace s osobní hodnotou nahlédněte do naší kategorie výrobky na míru, kde si jistě vyberete ten správný kousek pro vás.

Na výrobek se používá kvalitní buková překližka, která vyniká odolností, pevností a tvarostálostí. U výrobku může vzniknout opálení z důvodu výřezu na laseru, suky a drobné nedokonalosti jsou běžnou součástí překližky.

Jméno i údaje o vašem miminku jsou vypáleny na míru.

Všechny údaje zadejte do textového pole v detailu produktu.

Do rámečku se vejde fotografie o rozměru 13 x 18 cm.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ČistéDřevo