Naprosto senzačně vymyšlený materiál, zde použitý na kalhotky. I ty si zaslouží to nej. Slušivý minimalistický styl. V oblíbené kombinaci černá, tělová. Vnější strana je hydrofóbní, odpuzuje vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou jako po deštníku a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva silně saje a rozvádí vlhkost do velké plochy, kde rychle schne.  Díky těmto vychytávkám se udrží déle čisté a nejsou z venku vidět propocené koláče. Bavlna dobře drží tvar a nežmolkuje. Kalhotky... Celý popis

Koupit za 980 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Naprosto senzačně vymyšlený materiál, zde použitý na kalhotky. I ty si zaslouží to nej. Slušivý minimalistický styl. V oblíbené kombinaci černá, tělová.
Vnější strana je hydrofóbní, odpuzuje vodu a špínu, veškeré kapaliny po látce stečou jako po deštníku a nezanechají za sebou žádnou stopu. Vnitřní vrstva silně saje a rozvádí vlhkost do velké plochy, kde rychle schne.  Díky těmto vychytávkám se udrží déle čisté a nejsou z venku vidět propocené koláče.
Bavlna dobře drží tvar a nežmolkuje.
Kalhotky jsou velmi komfortní a příjemné na tělo. Testovali jsme je celé léto.
Jsou perfektně prodyšné a díky tomu, že nezůstávají vlhké se eliminuje zápach. Protože zápach tvoří bakterie, které se množí ve vlhkém prostředí.
Pro větší pohodlí jsou všechny švy ploché, mají zdvojený klínek.
Kombinace těchto efektů vám dodá sebevědomí, nemusíte se ani v parném horku strachovat, že si o vás někdo pomyslí, že se potíte jako čuník. Ale potit se klidně můžete, nikdo to nezjistí.
Tyto kalhotky nejsou primárně určené na aktivní sport, protože u sportu se zpotíte více a to už bohužel tento materiál neutáhne. Ale jsou vhodné na běžné denní nošení, do práce i na nenáročné vycházky do přírody. 
☑️ vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně
☑️ kapaliny po materiálu volně stečou a nezanechají stopu
☑️ vnitřní strana je silně savá, rozvádí vlhko do plochy a tam rychle schne
☑️ kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení
☑️ snižuje zápach a poskytuje největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět
☑️ kalhotky jsou vyrobeny ze 100% prémiové bavlny
☑️ perfektně prodyšné a příjemné na dotek

Údržba:
Perte na 30 °C a naruby, používejte šetrné prací prostředky a žádnou aviváž. Nesušte v sušičce. Také žehlit je lepší po rubové straně, nanejvýš na 150 °C. Aktivujete tím úpravu CityZenⓇ a prodloužíte životnost jeho mimořádných vlastností.

Jak to funguje se dozvíte ve videu.

Velikost :
S/38
M/40
L/42
XL/44
XXL/46
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100% bavlna
Barva béžová