Začali jsme tričky, na kterých není vidět pot. A teď vám s hrdostí představujeme boxerky, na kterých není vidět... prostě ani kapička! A co ještě my chlapi oceníme: Nejsou na nich žádné přiblblé cedulky a jsou fakt pohodlné. Z hygienických důvodů nelze spodní prádlo vrátit ani vyměnit. Prosím vybírejte velikost pečlivě. V současnosti přecházíme na verzi gumičky s červeným proužkem. Na skladě máme zásoby původní i nové varianty. Boxerky vám můžou dorazit v obou verzích. Model má výšku 189... Celý popis

Koupit za 585 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Začali jsme tričky, na kterých není vidět pot. A teď vám s hrdostí představujeme boxerky, na kterých není vidět... prostě ani kapička! A co ještě my chlapi oceníme: Nejsou na nich žádné přiblblé cedulky a jsou fakt pohodlné.
Z hygienických důvodů nelze spodní prádlo vrátit ani vyměnit. Prosím vybírejte velikost pečlivě.
V současnosti přecházíme na verzi gumičky s červeným proužkem. Na skladě máme zásoby původní i nové varianty. Boxerky vám můžou dorazit v obou verzích.

Model má výšku 189 cm a velikost M

 
Jak materiál CityZen® funguje a co umí?
Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.
Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven. Nestane se, že by vás propocené triko dlouho studilo.
Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.
Zobrazit více

Parametry

Značka CityZen
Typ boxerky
Materiál 95 % bavlna 5 % elastan
Barva černá