Bazénová hladinová síťka s teleskopickou násadou Ruční bazénová hladinová síťka se používá na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu včetně skládací tyčky. Maximální délka násady vč. síťky je 154 cm. V našem e-shopu naleznete také další příslušenství pro bazény včetně bazénové chemie. Prodej bazénových hladinových sítěk s teleskopickou násadou je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bazénová hladinová síťka s teleskopickou násadou
Ruční bazénová hladinová síťka se používá na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu včetně skládací tyčky. Maximální délka násady vč. síťky je 154 cm.
V našem e-shopu naleznete také další příslušenství pro bazény včetně bazénové chemie.
Prodej bazénových hladinových sítěk s teleskopickou násadou je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

typ / druh zboží: bazény příslušenství
provedení, specifické vlastnosti: sběr nečistot z hladiny vody v bazénu
charakteristika produktu: délka včetně síťky 154 cm (síťka 40 cm)
určeno zejména pro: rodinnou zahradu, koupání
záruka: 2 roky
poznámka: teleskopická sada je součástí balení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Clean Pool
Typ úklid bazénu