Bezpečné hraní s měkkými barevnými kostkami pro děti již od 6 měsíců! S kostkami mohou děti stavět své první komíny a stavby. Hra s kostkami rozvíjí smyslové vnímání, zručnost a prostorové vnímání, podněcuje fantazii a děti se zabaví. Balení obsahuje: 48 měkkých barevných kostek v praktickém obalu na zip. POZNÁMKA: Kostky lze používat i při hraní ve vodě, dají se mýt v myčce. Značka BABY CLEMENTONI je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Hračky pomáhají rodičům při komunikaci... Celý popis

Koupit za 487 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezpečné hraní s měkkými barevnými kostkami pro děti již od 6 měsíců!

S kostkami mohou děti stavět své první komíny a stavby. Hra s kostkami rozvíjí smyslové vnímání, zručnost a prostorové vnímání, podněcuje fantazii a děti se zabaví.

Balení obsahuje: 48 měkkých barevných kostek v praktickém obalu na zip.

POZNÁMKA: Kostky lze používat i při hraní ve vodě, dají se mýt v myčce.

Značka BABY CLEMENTONI je synonymem kreativity, nadšení a důrazu na kvalitu. Hračky pomáhají rodičům při komunikaci s dítětem. Vzhled hračky a její inovativní barvy, netoxické a pevné materiály, vytvarovaný povrch a různé funkce pomáhají při rozvoji hmatových a sluchových schopností, napomáhají pohybové aktivitě a vyvolávají první logické asociace. Z výrobků firmy jsou na českém trhu oblíbené zejména CLEMMY kostky, které jsou vyrobeny z měkké netoxické gumy. Ta je zároveň snadno omyvatelná a má lehkou vanilkovou vůni.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Clementoni
Určení pro kluky a holky
Značka Clemmy