Cleveland Frontline Putter Right Hand Pistol Grip

0 %
(0 hodnocení)

Technologie Frontline 8.0 poskytuje jemný pocit a odpuštění díky technologii Tungsten Forward Weighting a Speed ​​Optimized Face. Jedná se o klasický putter ve stylu čepele s nejmodernějším odpuštěním.   TECHNOLOGIE   Forward Weights Díky vyvážení Tungsten a těžišti umístěnému blíže k obličeji poskytuje Frontline lepší stabilitu při nárazu pro rovnější a přesnější putty.   Technologie Face Optimized Speed Patentovaný vzor technologie Cleveland Speed Optimized Face Technology normalizuje... Celý popis

Popis

Technologie Frontline 8.0 poskytuje jemný pocit a odpuštění díky technologii Tungsten Forward Weighting a Speed ​​Optimized Face. Jedná se o klasický putter ve stylu čepele s nejmodernějším odpuštěním.
 
TECHNOLOGIE
 

Forward Weights

Díky vyvážení Tungsten a těžišti umístěnému blíže k obličeji poskytuje Frontline lepší stabilitu při nárazu pro rovnější a přesnější putty.
 

Technologie Face Optimized Speed

Patentovaný vzor technologie Cleveland Speed Optimized Face Technology normalizuje rychlost míčku přes obličej a zajišťuje konzistentní výkon na všech vašich puttech.
 

2135 Technologie

Bez ohledu na to, kde se vaše oči nacházejí, dosáhnete pomocí této technologie dokonalé vyrovnání na každém putte.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cleveland
Strana pravá