CLEVELAND HUNTINGTON BEACH

85 %
(2 hodnocení)

  Představujeme kolekci Cleveland Golf Huntington Beach Soft. Tato kolekce využívá klasických vzorů, které byly ctěny po generace, a zároveň je doplňuje o moderní inovace, které pomohou každému golfistovi zlepšit jeho skórování. Puttery Huntington Beach Soft využívají léty ověřené tvary hlav holí, které byly testovány profesionálními hráči a které obstály i u amatérských golfistů. .   Každý z putterů této kolekce disponuje precizně frézovanou úderovou plochou s drážkami, které jsou hlubší než drážky... Celý popis

Koupit za 2 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Představujeme kolekci Cleveland Golf Huntington Beach Soft. Tato kolekce využívá klasických vzorů, které byly ctěny po generace, a zároveň je doplňuje o moderní inovace, které pomohou každému golfistovi zlepšit jeho skórování. Puttery Huntington Beach Soft využívají léty ověřené tvary hlav holí, které byly testovány profesionálními hráči a které obstály i u amatérských golfistů. .

 
Každý z putterů této kolekce disponuje precizně frézovanou úderovou plochou s drážkami, které jsou hlubší než drážky předchozích modelů. Technologie Speed Optimized Face vytváří konzistentní vzdálenost na každém puttu. Díky upravenému povrchu poskytuje úderová plocha putteru intenzivnější kontakt s míčkem a tím zajišťuje lepší pocit a konzistentnější rotaci míčku. Díky tomu budou Vaše údery jistější a více přesné.
 
Měkká ocel 304 Stainless steels propůjčuje Vaší hře příjemnější pocit a více reaguje na specifika Vašich úderů, kterým se precizně přizpůsobuje. Součástí tohoto putteru je head cover. Získejte kontrolu vzdálenosti, měkký pocit a důvěru v nový HB Soft putter.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cleveland
Strana pravá