Huntington Beach SOFT Premier 8 pánský putter přináší prvotřídní povrchovou úpravu a technologie snižující skóre. Díky technologii Face Optimized Face pro lepší kontrolu vzdálenosti a tvarům osvědčeným na turné pro maximální jistotu získáte měkčí pocit a lepší výkon při putování. ŠEDÁ SATINOVÁ ÚPRAVAElegantní, šedý saténový PVD povrch poskytuje prémiový vzhled a vzbuzuje pocit důvěry. RYCHLOST OPTIMALIZOVANÁ TECHNOLOGIE TVÁŘEPatentovaná technologie Speed Optimized Face Technology společnosti Cleveland... Celý popis

Koupit za 2 961 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Huntington Beach SOFT Premier 8 pánský putter přináší prvotřídní povrchovou úpravu a technologie snižující skóre. Díky technologii Face Optimized Face pro lepší kontrolu vzdálenosti a tvarům osvědčeným na turné pro maximální jistotu získáte měkčí pocit a lepší výkon při putování.
ŠEDÁ SATINOVÁ ÚPRAVAElegantní, šedý saténový PVD povrch poskytuje prémiový vzhled a vzbuzuje pocit důvěry.
RYCHLOST OPTIMALIZOVANÁ TECHNOLOGIE TVÁŘEPatentovaná technologie Speed Optimized Face Technology společnosti Cleveland zajišťuje konzistentní řízení rychlosti a výkonu na dálku a normalizuje rychlost míče po celé ploše golfového míčku, a to i na mimostředných puttech.
SYSTÉM VLOŽENÍ FITSe dvěma různými možnostmi uchopení nabízí nový Huntington Beach SOFT Premier přesné uchycení v závislosti na typu vašeho tahu a preferencích modelu.
PŘESNOST VYROBENÁ TVÁŘUnikátní diamantový CNC frézovací vzor zvyšuje tření pro čistou roli a měkčí pocit při nárazu. -
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cleveland
Strana pravá