KING Widesport má nadrozměrný tvar čepele s jednoduchým hoselem, který je vhodný pro hráče s rovnými zády a rovné údery. Budoucnost začíná nyní. Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují putter s klasickým vzhledem. Putter KING Widesport se vyznačuje nadrozměrným tvarem čepele, tělem z nerezavějící oceli 304, systémem nastavitelného závaží a technologií SIK Face, která poskytuje vyladěnou stabilitu a pocit s bezkonkurenční konzistencí rolování. OVERSIZE TVAR ČEPELE... Celý popis

Koupit za 4 689 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KING Widesport má nadrozměrný tvar čepele s jednoduchým hoselem, který je vhodný pro hráče s rovnými zády a rovné údery.
Budoucnost začíná nyní.

Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují putter s klasickým vzhledem. Putter KING Widesport se vyznačuje nadrozměrným tvarem čepele, tělem z nerezavějící oceli 304, systémem nastavitelného závaží a technologií SIK Face, která poskytuje vyladěnou stabilitu a pocit s bezkonkurenční konzistencí rolování.

OVERSIZE TVAR ČEPELE

Klasický oversize tvar čepele je vyroben z nerezavějící oceli 304 a má jednu linii pro zlepšení zarovnání na adrese.

SIK HLINÍKOVÁ VLOŽKA TVÁŘE

Obsahuje patentovanou technologii Descending Loft (DLT) od SIK Golf pro vynikající pocit a rovnější a přesnější putty.

NASTAVITELNÁ ZÁVAŽÍ

Putter Widesport se dodává se dvěma závažími o hmotnosti 10 g, z nichž každé lze nastavit až do +15 g nebo -5 g (nastavení hmotnosti hlavy od +30 g nebo -10 g) pomocí těžších nebo lehčích závaží (5 g, 15 g g, 20 g, 25 g) k vyvolání lepšího citu a stability. Závaží se prodávají samostatně.

SIK FACE TECHNOLOGIE

Spolupracovali jsme se společnostmi SIK Golf a Bryson Dechambeau, abychom navrhli co nejpřesnější putter. Každá hliníková vložka tváře je vybavena patentovanou technologií SIK Golf Descending Loft Technology (DLT), která využívá čtyř klesající lofty k zajištění nejkonzistentnějšího úhlu rolování a launchu pro různé údery a úhly odpalu.

NEJKONZISTENTNĚJŠÍ ROLOVÁNÍ PRO KAŽDÝ ÚDER

Patentovaná technologie Descending Loft Technology (DLT) poskytuje konzistentní launch 1,5 stupně pro každý typ úderu. Ať už máte stoupající, neutrální nebo klesající úhel úderu, každý putt bude mít konzistentní start a trajektorii.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cobra