Putter KING Nova je vhodný pro hráče s rovnými zády a přímým úderem, kteří hledají lepší stabilitu. Připravte se na rolování Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují putter s klasickým vzhledem. KING Nova se vyznačuje klasickým tvarem, tělem z nerezavějící oceli 304, nastavitelným systémem závaží a technologií SIK Face, která poskytuje vyladěnou stabilitu a pocit s bezkonkurenční konzistencí rolování. Klasický tvar Je vyroben z nerezavějící oceli 304 a má trojitý... Celý popis

Koupit za 6 090 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Putter KING Nova je vhodný pro hráče s rovnými zády a přímým úderem, kteří hledají lepší stabilitu.
Připravte se na rolování

Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují putter s klasickým vzhledem. KING Nova se vyznačuje klasickým tvarem, tělem z nerezavějící oceli 304, nastavitelným systémem závaží a technologií SIK Face, která poskytuje vyladěnou stabilitu a pocit s bezkonkurenční konzistencí rolování.

Klasický tvar

Je vyroben z nerezavějící oceli 304 a má trojitý pohled, který zarámuje golfový míček pro lepší zarovnání na adrese.

SIK hliníková vložka tváře

Hliníková vložka tváře obsahuje patentovanou technologii Descending Loft (DLT) od SIK Golf pro vynikající pocit a rovnější a přesnější paty.

Nastavitelné závaží

Putter Nova je dodáván se dvěma dvojitými 10 g závažími, z nichž každé lze nastavit až do +15 g (nastavení hmotnosti hlavy až do +30 g) pomocí těžších závaží (15 g, 20 g, 25 g) pro dosažení citu a stability. Závaží se prodávají samostatně.

SIK Face technologie

Spolupracovali jsme se společnostmi SIK Golf a Bryson Dechambeau, abychom navrhli co nejpřesnější putter. Každá hliníková vložka tváře je vybavena patentovanou technologií SIK Golf Descending Loft Technology (DLT), která využívá čtyři klesající lofty k zajištění nejkonzistentnějšího úhlu rolování a launchu pro různé údery a úhly odpalu.

Nejkonzistentnější rolování pro každý úder

Patentovaná technologie Descending Loft Technology (DLT) poskytuje konzistentní launch 1,5 stupně pro každý typ úderu. Ať už máte stoupající, neutrální nebo klesající úhel úderu, každý putt bude mít konzistentní start a trajektorii.
Zobrazit více

Bazarové nabídky