Cobra King Vintage Series Nova

0 %
(0 hodnocení)

Budoucnost začíná teď! Tímto heslem se řídili vývojáři od Cobry při výrobě přelomové série putterů Cobra King, které díky svým nadčasovým technologiím Vám pomohou dosáhnout nižšího skóre. Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují klasicky vypadající putter. Putter KING Vintage Nova-40 se vyznačuje tradičním ,,vidlicovým“ tvarem hlavy hole, s krátkým krčkem hlavy hole, jenž je vhodný pro hráče s více ohnutým postojem, hledající stabilitu s přidanou kontrolou na kratších... Celý popis

Popis

Budoucnost začíná teď!

Tímto heslem se řídili vývojáři od Cobry při výrobě přelomové série putterů Cobra King, které díky svým nadčasovým technologiím Vám pomohou dosáhnout nižšího skóre.

Rodina putterů KING Vintage je určena pro tradicionalisty, kteří milují klasicky vypadající putter.

Putter KING Vintage Nova-40 se vyznačuje tradičním ,,vidlicovým“ tvarem hlavy hole, s krátkým krčkem hlavy hole, jenž je vhodný pro hráče s více ohnutým postojem, hledající stabilitu s přidanou kontrolou na kratších patech. Je vyvážen do středu hlavy hole a je tedy určený pro hráče, jenž vedou svoji dráhu puttu po rovině a minimálním oblouku. Putter má tělo z velice kvalitní nerezové oceli, nastavitelným systémem hmotnosti a technologií SIK Face, kdy je úderová plocha hlavy hole rozdělena na 4 části a každá  z nich je s jiným loftem pro lepší rolování míčku, bezkonkurenční stabilitu a konzistenci na každém puttu.

Všechny hole společnosti Cobra obsahují Arccos Golf čip, technologii využívající GPS, které pomáhají všem golfistům dělat chytřejší rozhodnutí, rychleji se zlepšovat a hrát nižší skóre.

 

Shaft

Model
Tip Size
Shaft Weight
Taper

KBS CT Tour Steel
.370
120g
Straight Stepless Chrome

 

Grip Cobra Lamkin Sinkfit Straight Connect (99g)

 

Technické parametry

Model
Hosel
Loft Angle
Lie Angle
Toe Hang
Length
(With ARCCOS)
Length
(Std - Non ARCCOS)
Head Weight
RH/LH

NOVA-40
Short Slant
4°, 3°, 2°, 1°
70°
40°
34.00"
33.75"
350g
RH

NOVA-40
Short Slant
4°, 3°, 2°, 1°
70°
40°
35.00"
34.75"
350g
RH
Zobrazit více

Bazarové nabídky