Puller MIDI 20 cm Speciální výcviková hračka pro psy Puller - skvělá hra i intenzivní trénink pro každého! Kroužek je vyroben z unikátního materiálu a ve tvaru kruhu, díky němuž se psům dobře chytá. Použitý materiál nepoškozuje zuby a dásně psa. Dále umožňuje psovi lehce se zakousnout, aniž by byl narušen tvar a vlastnosti hračky. Varianta MIDI je dodávána v balení 2 kusů. Oba kruhy je možné využít při tréninku zároveň. Metoda tréninku s dvěma kruhy odlišuje Puller od ostatních produktů a dodává... Celý popis

Koupit za 427 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Puller MIDI 20 cm

Speciální výcviková hračka pro psy Puller - skvělá hra i intenzivní trénink pro každého! Kroužek je vyroben z unikátního materiálu a ve tvaru kruhu, díky němuž se psům dobře chytá. Použitý materiál nepoškozuje zuby a dásně psa. Dále umožňuje psovi lehce se zakousnout, aniž by byl narušen tvar a vlastnosti hračky. Varianta MIDI je dodávána v balení 2 kusů. Oba kruhy je možné využít při tréninku zároveň. Metoda tréninku s dvěma kruhy odlišuje Puller od ostatních produktů a dodává mu mnoho předností. V prodeji na e-shopu i speciální vak Puller Bag, díky kterému budete mít Puller stále u sebe.

Výhody hračky Puller Midi:

- dlouho vydrží - pes jej hned nerozkouše

- velmi odolný v tahu

- neničí zuby a dásně

- materiál je zdravotně nezávadný

- je neskutečně lehký, přesto úžasně dobře létá

- plave na vodě

- odolný vůči zápachu a nečistotám

- snadná údržba - stačí opláchnout vodou

- v sadě po 2 ks pro intenzivní trénink

- vak na Puller není součástí balení

Barva: fialová
Velikost: Ø 19,5 cm
Tloušťka: 3 cm
Hmotnost: cca 110 g
Materiál: guma
Balení: 2 ks
Určeno pro: výcvik, hra
Vhodné pro plemena: bígl, šarpej, bulldog, jack russel terrier, jezevčík, westík a jim podobná plemena

Upozornění: Viditelné stopy po zubech patří k běžným vlastnostem hračky a nijak nesnižují její odolnost či trvanlivost. Hračka po čase dokonce zcela ztratí svůj hladký povrch, což je zcela přirozený projev materiálu a patří k užívání Pulleru. Nejedná se o podnět pro uznání reklamace. Kroužek Puller není jen hračka, ale je to tréninková pomůcka! Nenechávejte psa při kousání o samotě!

Cvičení s Pullerem:

Stačí 3 jednoduchá cvičení po dobu 20 minut a pes vydá tolik energie jako při běhu na 5 km. Tato cvičení posilují všechny svalové partie. Pes si vylepší fyzickou kondici a intenzita tréninku, která vyžaduje velké soustředění a postřeh, psa příjemně vyčerpá po fyzické i psychické stránce, a to navíc hravou a zábavnou formou. Vždy přizpůsobte intenzitu tréninku kondici, věku a zdravotnímu stavu vašeho psa! Kroužek Puller se dá využít i jako pomůcka k provádění dalších cviků a triků (vodní radovánky, nácvik pevného skusu, nácvik jiných sportů jako např. obedience, tanec se psem, bull sporty, agility, dog frisbee a jiné). Až si pes Puller zamiluje, stane se pro něj skvělou zábavou i tréninkem. A pro páníčka se stane nepostradatelným pomocníkem, kterého se psem využije téměř vždy a všude.

- Running - Pro intenzivní běh využijte oba kroužky. Hoďte psovi první kruh. Puller házejte tak, aby se kutálel. Nemá se házet jako frisbee. Když se pes vrací, hoďte druhý kruh. Pes bude běhat mnohem intenzivněji. Running je hra, proto běžnou chybou při provádění tohoto cvičení je příkaz "Přines". Nejde o klasický nácvik aportu jako s činkou, ale o intenzivní cvičení běhu a postřehu. Proto u Runningu nevyžadujte předání do majitelovy ruky, jinak se hra stane nudnou a zájem psa brzy opadne. Puller umožňuje provádět cvik bez zbytečných přestávek. Používejte raději povel "Puller" k udržení pozornosti psa. Pokud chcete, aby byl trénink co nejefektivnější, ukažte psovi, že jste připraveni hodit druhý kroužek, a to ve chvíli, kdy přibíhá s prvním. Hra Running by neměla trvat déle než 5 - 7 minut, hru pak plynule převeďte na hru Jumping (skákání). Výcvik bude příjemný, zábavný a zároveň komplexní a efektivní.

- Jumping - Základem pro trénink skoků (výskoků) je opět použití obou kruhů. Cílem pro psa není získat kruh, ale uchopit jej ve výskoku, po dopadu pustit a vyskočit pro druhý kruh. Zvedněte kroužek do výšky tak, aby pro něj musel pes vyskočit. Nechte ho hračku uchopit, až bude pes ve vzduchu. Pak jej i s výcvikovou pomůckou nechte dopadnout na zem. Dbejte na to, aby pes dopadal na všechny nohy. Pak mu ukažte druhý kruh a převeďte jeho pozornost, aby první pustil a vyskočil uchopit druhý. Takto cvičení pokračuje stále dokola. Intenzita skoků závisí na usouzení každého "trenéra". Můžete nechat psa vyskakovat do malé výšky (vhodné pro méně náročné cvičení). Pro náročnější je možné nechat psa vyskočit vysoko a v letu nechat psa se zakousnout do Pulleru. Skok tak bude delší a intenzivnější. Cvičení by nemělo trvat celkově déle jak 5 minut. Dělejte psovi přestávky nebo upravujte intenzitu podle potřeby. Pokud tento cvik provádíte se štěňaty do 18 měsíců věku, dělejte jen mírné skoky. U velkých a obřích plemen hleďte na odraz ze zadních nohou a dopad na všechny čtyři nohy zároveň.

- Pulling - Třetím cvičením je přetahování. K Pullingu můžete plynule přejít z Jumpingu. Opět využijte oba kruhy. Nechte psa uchopit kruh a přetahujte se s ním. Pokud pes vrčí, berte to jako součást hry a radost z boje. Udělejte přetahování zábavné a nechte psa vyhrát. Jakmile se psovi podaří vytáhnout kroužek z ruky, nabídněte mu druhý kruh. Soutěživost a radost z přetahování podpoříte protitahem a lomcováním. Přetahování posiluje krční a šíjové svalstvo, svalstvo čelistí a pevný skus. Skvěle doplňuje předchozí dvě cvičení a psům dává radost z výhry.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CoLLaR
Materiál gumové
Barva fialové