Kompresní návleky COLLM ACTIVE s barevnými pruhy. - Ideální na běh, do fitness i na crossfit, na kolo. - Nové použité vlákno garantuje perfektní prodyšnost i v teplém počasí, stejně tak jako i při použití v místnostech např. ve fitness centru. - Kompresní lýtkové návleky mají své uplatnění ve sportu. Nejvíce se používají na běh, na kolo, triatlon, volejbal, jako návleky na fotbal, stále častěji pak také na turistiku. - Široký horní lem drží stabilně návlek na noze a přitom neškrtí nohu... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

       Kompresní návleky COLLM ACTIVE s barevnými pruhy.

- Ideální na běh, do fitness i na crossfit, na kolo.

- Nové použité vlákno garantuje perfektní prodyšnost i v teplém počasí, stejně tak jako i při použití v místnostech např. ve fitness centru.

- Kompresní lýtkové návleky mají své uplatnění ve sportu. Nejvíce se používají na běh, na kolo, triatlon, volejbal, jako návleky na fotbal, stále častěji pak také na turistiku.

- Široký horní lem drží stabilně návlek na noze a přitom neškrtí nohu pod kolenem ani v oblasti kotníku. Tím dochází k rovnoměrnějšímu rozložení komprese (tlaku), čímž kompresní návlek zlepšuje svoji efektivitu.

- Speciální trychtýřovitá konstrukce, rozděluje sílu komprese v různých částech návleku. V oblasti kotníku je komprese nejvyšší a směrem vzhůru postupně klesá, díky tomu návleky efektivně napomáhají cirkulaci krve směrem vzhůru k srdci. Tím podporují průtok krve a zvyšují okysličení tkání, což vede ke zvýšení podpory fyzického výkonu.

 

 

 

Složení:
55% Polypropylen
40% Elastan
5% Polyamid
   

 

 

Pro dlouhodobé zachování jasné barvy, doporučujeme nepoužívat při praní aviváže a nesušit na přímém slunci. 

Upozorňujeme, že zobrazované barvy námi nabízených výrobků se mohou nepatrně lišit v závislosti na Vašem SW a HW vybavení!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Collm
Kompresní ano