Compactor FYN

0 %
(0 hodnocení)

Kovový stojan na šaty Elegantní kovový stojan FYN na šaty v minimalistickém stylu. Na obou koncích stojanu jsou umístěny praktické zarážky, které zamezují sklouznutí ramínek na zem. Věšák má nosnost až 10 kg, můžete si na něj tedy odložit opravdu mnoho oblečení. Stojan se však dá využít nejen na oděvy, ale například i na odložení kabelky či batohu. Stojan je díky svému minimalistickému vzhledu možné použít v jakémkoliv interiéru. Uplatnění najde jak v šatně, ložnici tak například v kanceláři.... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kovový stojan na šaty

Elegantní kovový stojan FYN na šaty v minimalistickém stylu. Na obou koncích stojanu jsou umístěny praktické zarážky, které zamezují sklouznutí ramínek na zem. Věšák má nosnost až 10 kg, můžete si na něj tedy odložit opravdu mnoho oblečení. Stojan se však dá využít nejen na oděvy, ale například i na odložení kabelky či batohu. Stojan je díky svému minimalistickému vzhledu možné použít v jakémkoliv interiéru. Uplatnění najde jak v šatně, ložnici tak například v kanceláři. Vhodný je zcela jistě i jako dočasný odkládací prostor.

Kvalitní lakovaná ocel

Věšák je vyroben z kvalitní lakované oceli, která má bílou barvu. V nabídce na našem webu nabízíme stojan FYN dále ještě v černém barevném provedení – RAN7656. Stačí si jen vybrat, která z barevných variant se lépe hodí k Vašemu stylu.

Parametry

Rozměry: 80 x 41 x 147 cm
Nosnost: 10 kg
Materiál: lakovaná ocel
Barva: bílá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Compactor