Compactor Poly

95 %
(1 hodnocení)

Jednoduchý botník u vstupních dveří Rám botníku je vyroben z lehkého, ale pevného materiálu - polypropylenu. Chromový vzhled poliček dává tomuto botníku nádech elegance. Dodává se rozebraný v krabici, ale složený je v okamžiku (návod je přiložen). Chromový vzhled botníku působí moderně, takže tento botník bude hezkým designovým doplňkem každé domácnosti, ale i třeba kanceláře. Umístit jej můžete do předsíně nebo pod schody, dle Vaší potřeby optimálního využití prostoru.Jestliže máte bot více... Celý popis

Koupit za 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jednoduchý botník u vstupních dveří

Rám botníku je vyroben z lehkého, ale pevného materiálu - polypropylenu. Chromový vzhled poliček dává tomuto botníku nádech elegance. Dodává se rozebraný v krabici, ale složený je v okamžiku (návod je přiložen).
Chromový vzhled botníku působí moderně, takže tento botník bude hezkým designovým doplňkem každé domácnosti, ale i třeba kanceláře. Umístit jej můžete do předsíně nebo pod schody, dle Vaší potřeby optimálního využití prostoru.Jestliže máte bot více a rádi byste je měli všechny stále po ruce, tento odolný botník je pro Vás to pravé. Na podlaze stojí pevně díky svému obdélníkovému rámu.

Základní rozměry

šířka 46 cm
hloubka 18 cm
výška 65 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Compactor
Barva stříbrné
Materiál polypropylénové
Typ patrové

Podobné produkty