Hnědá úložná krabice z omyvatelného PVC s víkem, které nepropustí prach, vlhkost ani roztoče. Elegantní řešení pro skladování oblečení a dalších doplňků. Úložné boxy a krabice Compactor Smart jsou stylové a zároveň praktické. Krabice je dost velká, abyste do ní uložili např. několik svetrů nebo sezónních doplňků, jako jsou čepice a šály. Můžete ji však používat na skladování téměř čehokoliv od kosmetiky po nejrůznější toaletní potřeby. Hnědá (taupe) barva se snadno sladí s každým interiérem a přední... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hnědá úložná krabice z omyvatelného PVC s víkem, které nepropustí prach, vlhkost ani roztoče. Elegantní řešení pro skladování oblečení a dalších doplňků.

Úložné boxy a krabice Compactor Smart jsou stylové a zároveň praktické. Krabice je dost velká, abyste do ní uložili např. několik svetrů nebo sezónních doplňků, jako jsou čepice a šály. Můžete ji však používat na skladování téměř čehokoliv od kosmetiky po nejrůznější toaletní potřeby. Hnědá (taupe) barva se snadno sladí s každým interiérem a přední průhledné okénko vám pomůže rychle zjistit, co se v krabici ukrývá. Odolnost krabice zajistí použitý materiál – zesílená lepenka potažená PVC.

Funkčnost a výhody krabice s víkem Compactor Smart:

- praktický obdélníkový tvar šetřící prostor

- velká kapacita

- snadná montáž díky uzavíratelným patentům: krabice lze znovu složit a opět rozložit

- víko chrání oblečení proti prachu, proti roztočům a vlhkosti

- pokud se krabice nepoužívá, lze ji složit, aby zabrala méně místa

- krabice je pakovaně použitelná a odolná v čase, zároveň se snadno udržuje (např. otřením mokrým hadříkem)

- 2 roky záruka
Zobrazit více

Bazarové nabídky