Concept PP6508i

60 %
(2 hodnocení)

Pračka s předním plněním 8 kg Concept PP6508i Double clean Invertorový motor Digitální volič programů Invertorový motor Pračka PP6508i je vybavena invertorovým motorem, který má proti klasickému motoru řadu výhod. Je spolehlivější, výkonnější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na tichém a úsporném provozu spotřebiče. Nerezový buben Hlavní výhodou nerezového bubnu je jeho vysoká odolnost a dlouhá životnost. Pojme až 8 kg prádla, čímž hravě uspokojí čtyřčlennou... Celý popis

Koupit za 10 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pračka s předním plněním 8 kg Concept PP6508i

Double clean
Invertorový motor
Digitální volič programů

Invertorový motor
Pračka PP6508i je vybavena invertorovým motorem, který má proti klasickému motoru řadu výhod. Je spolehlivější, výkonnější, energeticky úspornější a má delší životnost. Současně se podílí na tichém a úsporném provozu spotřebiče.

Nerezový buben
Hlavní výhodou nerezového bubnu je jeho vysoká odolnost a dlouhá životnost. Pojme až 8 kg prádla, čímž hravě uspokojí čtyřčlennou rodinu.

Odstřeďování až 1400 ot./min.
Pračka dosahuje během odstřeďování až 1400 otáček za minutu. Rychlost otáček lze regulovat podle aktuální potřeby. Nižší otáčky jsou vhodné pro ždímání jemného prádla, vysoké pro intenzivní ždímání. Čím rychleji se buben při odstřeďování točí, tím sušší budete mít prádlo po vyndání z pračky. 1400 ot./min. zaručuje dokonale vyždímané prádlo a tudíž i kratší čas k jeho dosušení, např. v naší sušičce SP6508.

Komínové sestavení
Rádi byste k pračce pořídili i sušičku, ale nevíte, kam s ní? Využijte prostoru nad pračkou, čímž efektivně vyřešíte problém s nedostatkem místa. Dokoupením mezikusu MS6500 získáte možnost upevnění sušičky nad pračku do tzv. komínového sestavení. Mezikus oba spotřebiče perfektně zafixuje a opticky sladí. Navíc v sobě ukrývá výsuvnou desku, kterou můžete využít jako poličku pro odložení koše s prádlem. Tento způsob upevnění vám ušetří čas i místo, protože prádlo vyndáte z pračky a rovnou ho můžete přesunout do sušičky. Pračku PP6508i doporučujeme kombinovat se sušičkou Concept SP6508.

Double clean
Pračka PP6508i je vybavena inovativní funkcí Double clean, díky které dosahuje lepšího mycího výkonu. Je vybavena dvěma přídavnými tryskami, které stříkají více vody společně s pracím prostředkem přímo do bubnu s prádlem, čímž se zvyšuje efektivita praní a současně se snižuje čas pracího cyklu.

Antialergenní péče
Pračka je vybavena antialergenním programem, který umožňuje nastavit speciální přídavné máchání horkou vodou. Díky tomu odstraní z vašeho prádla veškeré zbytky pracího prostředku i aviváže, které by mohly na citlivé pokožce způsobit alergickou reakci. Je vhodný nejen pro alergiky, ale také na praní dětského oblečení a spodního prádla.

Funkce odloženého startu
Pračka je vybavena funkcí odloženého startu, díky které můžete posunout začátek pracího cyklu. Jednoduše si tak uzpůsobíte konec praní podle vlastních potřeb, např. na dobu vašeho příchodu z práce nebo ranního vstávání.

Automatické vážení prádla
Před zahájením pracího cyklu pračka automaticky určí hmotnost vloženého prádla a na základě zjištěné informace vypočítá optimální dobu praní a spotřebu vody. Díky tomu můžete docílit výrazné úspory vody i energie v momentě, kdy nemáte pračku zcela naplněnou.

Ochrana proti přetečení
Pračka je opatřena automatickým systémem ochrany proti přetečení, který hlídá stav vody uvnitř spotřebiče. Pokud dojde k poruše, vypouštěcí čerpadlo se automaticky zapne a zabrání úniku vody z pračky ven. Díky této funkci už nemusíte mít strach, že vytopíte sousedy.

Dětská pojistka
Pračka je vybavena dětským zámkem, který zabrání nechtěným změnám v programu při stisknutí tlačítek v průběhu praní vašimi malými pomocníky. Dětský zámek se s ukončením programu automaticky deaktivuje.

Funkce polovičního plnění
Potřebujete nutně vyprat, ale pračku máte naplněnou pouze z poloviny? Nevadí. Využijte funkci polovičního plnění. Tato funkce se spouští automaticky, naplníte-li buben méně než poloviny. Během tohoto programu pračka sníží spotřebu energie až o 50 % a současně výrazně sníží spotřebu vody a zkrátí délku programu, takže prádlo budete mít vyprané za mnohem kratší dobu.

Ovládací panel v češtině
Pračka PP6508i je vybavena elektronickým displejem a otočným voličem pro rychlou volbu pracího programu. Velkou výhodou je, že ovládací panel je v českém jazyce, takže obsluha je vysoce komfortní a jednoduchá.

Technické parametry:

Energetická třída: B
Kapacita pračky: 8 kg
Třída účinnosti odstřeďování: B
Počet programů: 15
Ochrana proti přetečení
Dětská pojistka
Ovládací panel v češtině
Displej
Odložený start
Rychlý program
Váhová automatika
Funkce polovičního plnění
Antialergická funkce
Invertorový motor
Double CLEAN
Roční spotřeba energie: (AE C) 115 kWh
Roční spotřeba vody (AW C) 9680 l
Maximální otáčky při odstřeďování: 1400 ot./min.
Šířka plnicího otvoru: 33 cm
Doba cyklu: 240 min.
Materiál vany: polypropylen
Typ modelu: samostatně stojící model
Plnění: předem plněné

Dokoupitelné příslušenství:

Mezikus MS6500 pro uchycení sušičky do komínové sestavy

Detailní popis:

Výška: 845 mm
Šířka: 597 mm
Hloubka: 557 mm
Hmotnost: 74,5 kg
Hlučnost praní: 53 dB
Hlučnost odstředění: 75 dB (při 1400 ot./min.)
Barva: bílá
Délka přívodní hadice 1,5 m
Délka odpadní hadice 1,76 m
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Concept
Maximální náplň pračky 8 kg
Hlučnost při praní 53 dB
Hlučnost při odstřeďování 75 dB
Způsob plnění přední
Způsob umístění volně stojící
Hmotnost 74.5 kg
Barva bílá
Počet otáček 1400 ot./min
Vestavná ne
Počet programů 15
Motor invertorový
Slim ne
Direct drive motor ano
Kapacita pro program Eco 8 kg
Otevírání dvířek levé
Sušička ne
Odložený start ano
Aqua Stop ne
Displej ano
Dětská pojistka ano
Sprchování prádla ano
Energetická třída B
Regulace spotřeby vody ano
Spotřeba vody 48 l
Třída emise hluku B
Spotřeba energie pracího cyklu na 100 cyklů 55 kWh
Účinnost pracího výkonu A
Třída účinnosti odstřeďování B
Hloubka 55.7 cm
Šířka 59.7 cm
Výška 84.5 cm
Program pro alergiky ano
Program pro vlnu ano
Program pro hedvábí ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty