Ať už hrajete samostatně nebo s přáteli a rodinou, Creative Pack podporuje učení STEAM, jemné a hrubé motorické dovednosti, když děti vytvářejí větší hrady a rakety, vysoké zdi, míčové běhy a mince, mosty a věže, stejně jako zkoumání vzorů a tvarů, vytváření krabic pro třídění barev a mnoho dalšího. Náš kreativní balíček bude také podporovat rozvoj vytrvalosti a odolnosti, protože děti navrhují větší stavby a testují limity své představivosti.   KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE: - 6 x velké čtverce - 36... Celý popis

Koupit za 2 850 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ať už hrajete samostatně nebo s přáteli a rodinou, Creative Pack podporuje učení STEAM, jemné a hrubé motorické dovednosti, když děti vytvářejí větší hrady a rakety, vysoké zdi, míčové běhy a mince, mosty a věže, stejně jako zkoumání vzorů a tvarů, vytváření krabic pro třídění barev a mnoho dalšího. Náš kreativní balíček bude také podporovat rozvoj vytrvalosti a odolnosti, protože děti navrhují větší stavby a testují limity své představivosti.

 

KAŽDÉ BALENÍ OBSAHUJE:

- 6 x velké čtverce

- 36 x malé čtverce

- 12 x rovnostranné trojúhelníky

- 12 x pravoúhlé trojúhelníky

- 12 x rovnoramenné trojúhelníky

- 6 x okenní kusy

- 6 x dveřní díly

- 4 x obdélníky

- 6 x ploty

- Brožura nápadů

- Cestovní taška na přenášení některých dlaždic ven a kolem

O našich produktech:

- Všechny dlaždice jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který neobsahuje BPA a ftaláty, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost.

- Náš jedinečný zkosený design umožňuje, aby byl Connetix silný a zároveň nabízel krásné čiré lomy.

- Connetix jsou kompatibilní s dalšími předními značkami.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Connetix
Určení pro kluky