Connetix Tiles 100 ks

98 %
(8 hodnocení)

Postavte si originální hrad, prozkoumejte světelné efekty nebo jen tak spojujte, jak vás napadne. Magnetická stavebnice Connetix Tiles potěší kluky, holky, ale i dospělé.  Stavebnice podporuje kreativitu, představivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Děti při stavění rozvíjí konstrukční dovednosti, logické myšlení a prostorovou představivost. Neustále stavění a bourání posiluje jemnou motoriku a princip je přitom jednoduchý - děti k sobě přikládají dílky, které díky působení magnetu k... Celý popis

Koupit za 2 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Postavte si originální hrad, prozkoumejte světelné efekty nebo jen tak spojujte, jak vás napadne. Magnetická stavebnice Connetix Tiles potěší kluky, holky, ale i dospělé.  Stavebnice podporuje kreativitu, představivost, jemnou motoriku a prostorovou orientaci. Děti při stavění rozvíjí konstrukční dovednosti, logické myšlení a prostorovou představivost. Neustále stavění a bourání posiluje jemnou motoriku a princip je přitom jednoduchý - děti k sobě přikládají dílky, které díky působení magnetu k sobě přilnou a drží. Magnetické stavebnice Connetix jsou tak vhodné pro děti už od 3 let. 

Předností magnetické stavebnice Connetix Tiles je kvalitní zpracování a také zdravotní nezávadnost - všechny dílky jsou vyrobeny z netoxického ABS plastu, který je bez BPA a ftalátů, utěsněn a nýtován pro větší bezpečnost. Stavebnice Connetix navíc mají unikátní design a jsou odolné proti poškrabání. Magnetické stavebnice Connetix jsou kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi - např. Magna Tiles. Můžete také dokoupit další sady od Connetix Tiles - například rozšiřující Mega Pak nebo třeba Kuličkodráhu.

 

Magnetická stavebnice Connetix Tiles

- oblíbená magnetická stavebnice v variantě se 100 díly

- nevšední design, nabízí nekonečnou zábavu

- kvalitní zpracování, odolné proti poškrabání

- kompatibilní s dalšími magnetickými stavebnicemi, např. Magna Tiles

- vhodné pro děti od 3 let

 

Obsah balení: 

- 6 x velké čtverce

- 36 x Malé čtverce

- 12 x rovnostranný trojúhelník

- 12 x pravoúhlý trojúhelník

- 12 x rovnoramenný trojúhelník

- 6 x okenní díly

- 6x díl dvířek

- 4 x obdélníky

- 6x plot

- Kniha nápadů

- Cestovní taška na přenášení dlaždic
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Connetix
Určení pro kluky