Jablečný Geloren HA je nová příchuť známé a prověřené želatinové kloubní výživy pro koně. Obsahuje stejné množství aktivních látek jako višňový Geloren HA. - Vysoký obsah kyseliny hyaluronové - Efektivní podpora kloubů - Jednoduché dávkování - Neobsahuje žádné dopingové látky - Veškeré použité suroviny jsou potravinářské kvality (může ochutnat i chovatel) Jednoduché dávkování Kloubní výživa ve formě želatinových tablet je navržena tak, aby nabídla chovatelům možnost přesně sledovat dávku... Celý popis

Koupit za 1 550 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jablečný Geloren HA je nová příchuť známé a prověřené želatinové kloubní výživy pro koně. Obsahuje stejné množství aktivních látek jako višňový Geloren HA.

- Vysoký obsah kyseliny hyaluronové

- Efektivní podpora kloubů

- Jednoduché dávkování

- Neobsahuje žádné dopingové látky

- Veškeré použité suroviny jsou potravinářské kvality (může ochutnat i chovatel)

Jednoduché dávkování

Kloubní výživa ve formě želatinových tablet je navržena tak, aby nabídla chovatelům možnost přesně sledovat dávku podávaných látek SYSADOA (chondroprotektiv) pro preventivní ochranu kloubů a šlach aktivních zvířat, nebo doléčení zvířat v rekonvalescenci. V porovnání se sypkými a tekutými přípravky je dávkování GelorenHA velmi jednoduché, přesné a nevyžaduje použití žádných odměrek či vah. Zároveň ho není nutné mísit s potravou.

Obsah účinných látek v jedné žvýkací tabletě:

- 60 mg kyseliny hyaluronové

- 285 mg chondroitin sulfátu

- 2 334 mg želatiny

Kyselina hyaluronová

Jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát 

Jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina

Důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

V jednom sáčku je 30 kusů Gelorenů. (3 sáčky v balení)

Koně jsou vybíraví

Koně jsou velmi vybíravá zvířata a naučit některé jedince přijímat pamlsky je náročný úkol. Ani v případě našeho přípravku tomu není jinak. Někteří koně nechtějí přijímat Geloren převážně z nedůvěry k želatinové formě, na počátku je tedy nutné tuto nedůvěru zvířete překonat. Nabízíme několik rad, které se osvědčily při navykání koní na gelové tablety.

- Při první aplikaci nařežte Geloren na malé kousky

- Malé kousky je možno podávat z ruky, se suchým chlebem, nebo zamíchat do jádra a müsli

- Želatinu můžete koně naučit žrát i pomocí podávání gumových medvídků (např. HARIBO)

- Geloren lze také vysušit do podoby tvrdých kostek, aniž by došlo ke ztrátě účinnosti!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Contipro
Značka Geloren
Určení regenerace
Způsob podání perorálně (vnitřně)