Corsair CP-8920224

0 %
(0 hodnocení)

DOKONČTE SI SVOU VLASTNÍ SESTAVU PC Zahrnuje celou řadu kabelů CORSAIR Premium s individuálním pouzdrem a kabelových hřebenů pro vybavení nejnáročnějších systémů. NEJLEPŠÍ FLEXIBILNÍ KABELY Třívrstvé kabely s paracordovými rukávy ze síťoviny poskytují snadné vedení kabelů a stylovou estetiku. Dostupné v sedmi různých barvách a vzorech. MODULÁRNÍ BLOKOVACÍ KABELOVÉ HŘEBENY Předinstalované 24kolíkové a 8kolíkové kabelové hřebeny dodají vašemu systému profesionální vzhled během několika sekund.... Celý popis

Koupit za 2 774 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

DOKONČTE SI SVOU VLASTNÍ SESTAVU PC
Zahrnuje celou řadu kabelů CORSAIR Premium s individuálním pouzdrem a kabelových hřebenů pro vybavení nejnáročnějších systémů.

NEJLEPŠÍ FLEXIBILNÍ KABELY
Třívrstvé kabely s paracordovými rukávy ze síťoviny poskytují snadné vedení kabelů a stylovou estetiku. Dostupné v sedmi různých barvách a vzorech.

MODULÁRNÍ BLOKOVACÍ KABELOVÉ HŘEBENY
Předinstalované 24kolíkové a 8kolíkové kabelové hřebeny dodají vašemu systému profesionální vzhled během několika sekund.

KONZISTENTNÍ, STEADY POWER
In-line kondenzátory na ATX 24pinových, EPS12V a PCIe kabelech zajišťují čisté napájení a stabilní napájení.

PLNĚ KOMPATIBILNÍ
Zaručeno pro použití se všemi zdroji CORSAIR typu 4. Chcete-li zjistit, zda je váš PSU kompatibilní, podívejte se na náš seznam kompatibilních kabelů PSU.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Corsair