Pravidelné používání zubní pasty přináší zdravější a bělejší zuby. Vhodná pro kuřáky nebo milovníky čaje a kávy. Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Svým 8,1 pH Coslys gel vyvažuje pH úst, a předchází tak zubnímu kazu. Složení je bohaté na propolis, který má léčivé a regenerační účinky na dutinu ústní. Obsažené minerální soli přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu. Použití: Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou... Celý popis

Koupit za 176 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pravidelné používání zubní pasty přináší zdravější a bělejší zuby. Vhodná pro kuřáky nebo milovníky čaje a kávy. Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Svým 8,1 pH Coslys gel vyvažuje pH úst, a předchází tak zubnímu kazu. Složení je bohaté na propolis, který má léčivé a regenerační účinky na dutinu ústní. Obsažené minerální soli přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu.

Použití: Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou příchuť. Vhodná při homeopatické léčbě. Není vhodná pro děti do sedmi let. Neobsahuje SLS ani fluor.

 

Coslys je francouzská značka pečující kosmetiky, která si zakládá na svém čistě přírodním původu. Tato malá kosmetická společnost vznikla už před téměř 30 lety a ve Francii patří mezi jednu z nejprodávanějších značek přírodní kosmetiky. Nabízí široký výběr kvalitních produktů pro péči o pleť, tělo i vlasy. Všechny produkty obdržely certifikát přírodnosti Cosmetique Bio nebo Ecocert. 

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Coslys
Objem 75 ml
Výrobce Coslys
S bělícím účinkem ano
Hmotnost 100 g