Sada se skládá z velkého sedáku a dvou samostatných opěrek, tedy polštářů. Všechny polštáře jsou obzvláště pohodlné na sezení díky kvalitnímu polstrování o tloušťce 16 cm. Polštáře jsou navíc vyrobeny z polyesterového potahu, díky čemuž jsou velmi odolné, a proto jsou naprosto vhodné pro venkovní použití. Vaše výhody na první pohled: - Sedák: cca (D) 120 x (Š) 80 x (V) 16 cm - Zádové polštáře: cca (D) 60 x (Š) 40 x (V) 16 cm každý - Příjemný komfort sezení díky kvalitnímu 16 cm polstrování - Materiál... Celý popis

Koupit za 1 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada se skládá z velkého sedáku a dvou samostatných opěrek, tedy polštářů. Všechny polštáře jsou obzvláště pohodlné na sezení díky kvalitnímu polstrování o tloušťce 16 cm. Polštáře jsou navíc vyrobeny z polyesterového potahu, díky čemuž jsou velmi odolné, a proto jsou naprosto vhodné pro venkovní použití.
Vaše výhody na první pohled:
- Sedák: cca (D) 120 x (Š) 80 x (V) 16 cm
- Zádové polštáře: cca (D) 60 x (Š) 40 x (V) 16 cm každý
- Příjemný komfort sezení díky kvalitnímu 16 cm polstrování
- Materiál potahu: 100% polyester
- Materiálová výplň: jádro - 100% polyuretan; Výplň fleece: 100% polyester
- Vhodné pro venkovní použití
UPOZORNĚNÍ: z důvodu rozměrů balení je při vícekusových objednávkách potřeba uhradit za každý objednaný kus jedno dopravné navíc. Objednejte, my poté dle počtu kusů dopravné upravíme.
Zobrazit více

Parametry

Určení na paletový nábytek
Tvar obdélníkové
Barva hnědé
Rozměr 120 x 80 cm
Výška 16 cm
Provedení prošívané
Materiál potahu polyester
Materiál výplně polyuretan
Zobrazit více parametrů