Hliníková pergola Vilste poskytuje zastřešení především pro terasy a venkovní posezení. Je jedinečná především svou vysokou adaptivností, kdy lze přizpůsobit sklon střechy upravením vzdálenosti sloupků od stěny a výšky, ve které je pergola ke stěně připevněna. Vzdálenost sloupků se pohybuje mezi 162 a 285 cm a výšku lze nastavit v rozmezí 231 a 250 cm. Skládá se z konstrukce z dutých hliníkových profilů s práškovým lakováním RAL 7016 a desek z komůrkového polykarbonátu. Ty jsou silné 6 mm a pro... Celý popis

Koupit za 20 226 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hliníková pergola Vilste poskytuje zastřešení především pro terasy a venkovní posezení. Je jedinečná především svou vysokou adaptivností, kdy lze přizpůsobit sklon střechy upravením vzdálenosti sloupků od stěny a výšky, ve které je pergola ke stěně připevněna. Vzdálenost sloupků se pohybuje mezi 162 a 285 cm a výšku lze nastavit v rozmezí 231 a 250 cm. Skládá se z konstrukce z dutých hliníkových profilů s práškovým lakováním RAL 7016 a desek z komůrkového polykarbonátu. Ty jsou silné 6 mm a pro maximální životnost jsou ošetřené UV ochranou. Mimo vysokou odolnost vůči rzi či mechu vyniká celá pergola i moderním designem, který skvěle zapadne do každé zahrady.
 
Pergola Vilste je určená k instalaci přímo na stěnu budovy a nastavení jejích přesných rozměrů i sklonu střechy se provádí během montáže. Nejen díky možnosti upravit vzdálenost sloupků od stěny budovy je vhodné ji využít také jako... (mj=)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Covernit
Materiál hliníkové
Vnější šířka 304 cm
Celková výška 246 cm
Typ pergoly k domu