Minimalistické náustky pro fajnšmekry, kteří si rádi užívají chladivý pocit kovového náustku na rtech při své hookah session. Náustky jsou taktéž velmi jednoduché na údržbu a čištění, což z nich dělá ideální dýmkařské společníky.   Nerez - Kovový náustek z leštěné nerezi. Čistý a minimalistický design, který něco vydrží! Nerez Meteor – Matný kovový náustek z opískované nerezi. Mosaz - Kovový náustek, který má díky použitému materiálu (mosazi) antibakteriální vlastnosti. Mosaz bude postupně oxidovat... Celý popis

Koupit za 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Minimalistické náustky pro fajnšmekry, kteří si rádi užívají chladivý pocit kovového náustku na rtech při své hookah session. Náustky jsou taktéž velmi jednoduché na údržbu a čištění, což z nich dělá ideální dýmkařské společníky.

 

Nerez - Kovový náustek z leštěné nerezi. Čistý a minimalistický design, který něco vydrží!

Nerez Meteor – Matný kovový náustek z opískované nerezi.

Mosaz - Kovový náustek, který má díky použitému materiálu (mosazi) antibakteriální vlastnosti. Mosaz bude postupně oxidovat a pomalu měnit svou barvu.

Mosaz Oxidovaná – Kovový náustek ØX z oxidované mosazi.

Bronz – „Legendary edition“ náustků ØX, které budou během používání oxidovat, měnit tak svůj vzhled a každý kus se tak postupně stane naprostým originálem.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valravn Crafts