Box Jute od značky Curver se skvěle hodí do každé domácnosti. Má multifunkční využití. Uložíte do něj drobnosti a zorganizujete si své věci. Vložíte do něj doplňky do vlasů, menší kosmetické a drogistické potřeby, léky, drobné hračky (figurky, autíčka), psací potřeby nebo třeba sladkosti.  Hlavní přednosti Multifunkční využití Výroba ze 100% recyklovaných materiálů Uzavíratelný pomocí víčka Praktické poutko pro snadné otevírání boxu Krásný design připomínající tkaninu Recyklované materiály a krásný... Celý popis

Koupit za 129 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Box Jute od značky Curver se skvěle hodí do každé domácnosti. Má multifunkční využití. Uložíte do něj drobnosti a zorganizujete si své věci. Vložíte do něj doplňky do vlasů, menší kosmetické a drogistické potřeby, léky, drobné hračky (figurky, autíčka), psací potřeby nebo třeba sladkosti. 
Hlavní přednosti

Multifunkční využití
Výroba ze 100% recyklovaných materiálů
Uzavíratelný pomocí víčka
Praktické poutko pro snadné otevírání boxu
Krásný design připomínající tkaninu

Recyklované materiály a krásný design
Tento stylový a praktický box se vyrábí ze 100% recyklovaného plastu. Je tedy šetrnější k životnímu prostředí. Jeho provedení připomíná tkaninu a perfektně zapadne do každého prostředí. Doplní vybavení kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a klidně i koupelny. 

Uzavíratelný box
Kulatý box Curver Jute je vybavený víčkem. Po jeho uzavření ho opět snadno otevřete. Na víku se totiž nachází praktické poutko. 
Specifikace

Značka: Curver
Model: Jute
Určení: box
Barva: béžová
Materiál: plast
Rozměry (š x v x h): 17 x 13 x 17 cm

Obsah balení

1x box
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Curver
Výška boxu 13 cm
Šířka boxu 17 cm
Hloubka boxu 17 cm
Materiál plastové