Natty Porridge | Snídaňová směs s výborným složením Naše snídaňové kaše se zakládají zejména na kvalitním výběru surovin, důvěryhodných dodavatelích a poctivé výrobě v ČR. Cílem produktu nebylo přinést pouze další snídaňovou směs, kterých je trh pochopitelně již přesycen, ale poctivé jídlo bez přidané chemie. Chuť produktů je přírodní, nepřeslazená, dává vyniknout surovinám, které jsou podle dané příchuti použity. Doslazeno je pouze lehce pomocí bio xylitolu, což je sladidlo s podobnou sladkostí... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Natty Porridge | Snídaňová směs s výborným složením
Naše snídaňové kaše se zakládají zejména na kvalitním výběru surovin, důvěryhodných dodavatelích a poctivé výrobě v ČR. Cílem produktu nebylo přinést pouze další snídaňovou směs, kterých je trh pochopitelně již přesycen, ale poctivé jídlo bez přidané chemie. Chuť produktů je přírodní, nepřeslazená, dává vyniknout surovinám, které jsou podle dané příchuti použity. Doslazeno je pouze lehce pomocí bio xylitolu, což je sladidlo s podobnou sladkostí jako cukr, ale s nižší kalorickou hodnotou, které se přirozeně vyskytuje v některých rostlinách a ovoci a často se používá jako náhrada cukru.
Základem všech variant jsou bezlepkové vločky z Německa, které mají výbornou chuť i texturu po smíchání s vodou, mlékem nebo jogurtem. Pro ještě lepší výživové hodnoty jsme přidali syrovátkový protein (koncentrát, CFM), proto kaše obsahují 18 až 20 % proteinu (líší se podle příchutě). Jelikož kaše obsahují všechny makroživiny, dají se považovat za plnohodnotné jídlo - mimo již zmíněný protein obsahují komplexní sacharidy (s nízkým obsahem cukru - 3,8 g cukru na 100 g výrobku u příchuti Apple & Cinnamon) a tuk zejména z ořechů.
Některé z výhod našich Natty Porridge směsí:

Pouze nejkvalitnější dostupné suroviny, gluten free
Bez přídaného cukru a bez plnidel
Výborné nutriční hodnoty, plnohodnotné jídlo
Vyrobeno v ČR

Výroba a látky
Náš produkt je vyroben přímo v ČR, kde je vyráběn pod přísnými kritérii kvality. Bezlepkové ovesné vločky (většinové zastoupení v produktu) pochází z Německa a syrovátkový protein (CFM, koncentrát) z Nizozemí. 
Varianty produktu
Poznejte neodolatelnou sladkost příchutě Strawberry & White Chocolate, kde se v harmonickém spojení mrazem sušených jahod a lahodné bílé čokolády dostáváte do ráje sladkých chutí. 
Užijte si explozi chutí s Apple & Cinnamon, kde se mrazem sušená jablka a skořice stávají významnými hrdiny, přinášejícími neodolatelnou chuťovou symfonii do každého sousta.
Vychutnejte si svůj den s Milk Chocolate & Hazelnut, kde se dokonale zkombinovala bohatá čokoláda a křehké lískové oříšky. Tato chuťově nejméně sladká varianta vám dodá potěšení s každým soustem, které si jen tak jinde neužijete.
Doporučujeme míchat v horké (ne vařící!) vodě nebo teplém mléce pro nejlepší vyniknutí všech chutí. Doporučujeme kombinovat s ořechovými krémy a dalšími surovinami dle vlastních chutí.
Návod k přípravě: 

Smíchejte snídaňovou směs s vodou, mlékem nebo jogurtem podle své chuti. Doporučujeme použít méně tekutiny a následně přidávat než dosáhnete požadované konzistence.

Upozornění: Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, ořechy a jádra podzemnice olejné. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Czech Virus
Hmotnost 300 g