Prémiová polská obilná vodka Debowa s výjimečně jemnou chutí a netradičním vzhledem. Tato vodka se nachází v dřevěné raketě! Nejde však o raketu (raketoplán), který letí do vesmíru, ale o vojenskou raketu ručně vyřezávanou z dubového dřeva. Netradiční vzhled této láhve činí z vodky nutnost pro každého sběratele, vojáka, policistu nebo nadšence. Tato vodka je známá svou mírnou a harmonickou chutí. Tajný recept vodky je v destilérce Debowa dobře střežen již mnoho generací. Nepoužívají se však žádné... Celý popis

Koupit za 1 063 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prémiová polská obilná vodka Debowa s výjimečně jemnou chutí a netradičním vzhledem. Tato vodka se nachází v dřevěné raketě! Nejde však o raketu (raketoplán), který letí do vesmíru, ale o vojenskou raketu ručně vyřezávanou z dubového dřeva.

Netradiční vzhled této láhve činí z vodky nutnost pro každého sběratele, vojáka, policistu nebo nadšence. Tato vodka je známá svou mírnou a harmonickou chutí. Tajný recept vodky je v destilérce Debowa dobře střežen již mnoho generací. Nepoužívají se však žádné syntetické přísady ak destilaci se používají pouze vybrané přírodní rostliny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Debowa