Díky tomuto praktickému dárkovému balení od značky Dębowa se již více nemusíte starat o správně vychlazenou láhev! Uvnitř balení naleznete prémiovou polskou vodku Dębowa, která je známá svou mírnou a harmonicky vyváženou chutí. Tajný recept vodky je v destilérce Dębowa dobře střežen již mnoho generací. Při výrobě se však nepoužívají žádné syntetické přísady, ale pouze vybrané přírodní rostliny. Láhev vodky můžete uložit do ručně vyřezávaného dřevěného stolku, který je zevnitř obalen termo folií.... Celý popis

Koupit za 1 405 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky tomuto praktickému dárkovému balení od značky Dębowa se již více nemusíte starat o správně vychlazenou láhev!
Uvnitř balení naleznete prémiovou polskou vodku Dębowa, která je známá svou mírnou a harmonicky vyváženou chutí. Tajný recept vodky je v destilérce Dębowa dobře střežen již mnoho generací. Při výrobě se však nepoužívají žádné syntetické přísady, ale pouze vybrané přírodní rostliny.
Láhev vodky můžete uložit do ručně vyřezávaného dřevěného stolku, který je zevnitř obalen termo folií. Ve stolku se nacházejí také 4 díry, do kterých můžete vložit půldecáky. Tento praktický a zejména pěkný stojan jistě osvěží vaši sbírku!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Debowa