D-C-FIX FÓLIE NA RENOVACI NÁBYTKU A DVEŘÍ - SAMOLEPICÍ Rozměry: šíře role 45 cm | návin role 15 metrů (prodej jen po rolích) Materiál: klasik | Opacita (neprůhlednost): 99% Samolepicí fólie jsou vhodným řešením pro renovaci dveří, nábytku nebo skříní. Snadno se lepí na plochu a cenově jsou samolepicí tapety velice výhodné. Prodáváme pouze po celých rolích, nicméně cena za běžný metr je nejnižší na trhu! Pokud zamýšlíte objednat více rolí, můžeme se dohodnout na individuálních cenových podmínkách.... Celý popis

Koupit za 52 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

D-C-FIX FÓLIE NA RENOVACI NÁBYTKU A DVEŘÍ - SAMOLEPICÍ
Rozměry: šíře role 45 cm | návin role 15 metrů (prodej jen po rolích)
Materiál: klasik | Opacita (neprůhlednost): 99%
Samolepicí fólie jsou vhodným řešením pro renovaci dveří, nábytku nebo skříní. Snadno se lepí na plochu a cenově jsou samolepicí tapety velice výhodné. Prodáváme pouze po celých rolích, nicméně cena za běžný metr je nejnižší na trhu! Pokud zamýšlíte objednat více rolí, můžeme se dohodnout na individuálních cenových podmínkách.
APLIKACE SAMOLEPICÍCH FÓLIÍ
Tyto vysoce kvalitní renovační fólie jsou určeny na všechny nesavé a rovné plochy. Místo, kam budete fólii lepit, dobře odmaštěte a připravte k aplikaci. V rozprašovači doporučujeme připravit vodu s jarem nebo mýdlovým roztokem. Tento připravený roztok naneste rozprašovačem na místo, kde se bude lepit fólie. Následně sejměte zadní nosný papír z fólie a lepte od vrchu směrem dolů. Díky roztoku pod fólií je možné s přiloženou tapetou na ploše manipulovat (hýbat). Jakmile je fólie umístěna tam, kde ji chcete mít, vymáčkněte přebytečnou vodu pod fólií. Do 24 hodin tapeta zaschne a již s ní není možné manipulovat.
Zobrazit více

Parametry

Barva hnědá
Výrobce D-C-Fix
Materiál samolepicí fólie
Samolepící ano
Na nábytek ano