Zrnková káva Segafredo Selezione Espresso je tradiční italská směs převážně zrn Arabica doplněná o podíl Robusty, která nabízí plnou chuť, intenzivní aroma a bohatou, dlouhotrvající cremu. Díky středně tmavému pražení vyniká harmonickým chuťovým profilem s tóny hořké čokolády a pražených oříšků. Je ideální pro přípravu pravého italského espressa i cappuccina, latte macchiata a dalších mléčných kávových specialit. Vhodná je pro automatické i pákové kávovary. Technické parametry Hmotnost: 1 kg Typ:... Celý popis

Koupit za 363 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zrnková káva Segafredo Selezione Espresso je tradiční italská směs převážně zrn Arabica doplněná o podíl Robusty, která nabízí plnou chuť, intenzivní aroma a bohatou, dlouhotrvající cremu. Díky středně tmavému pražení vyniká harmonickým chuťovým profilem s tóny hořké čokolády a pražených oříšků. Je ideální pro přípravu pravého italského espressa i cappuccina, latte macchiata a dalších mléčných kávových specialit. Vhodná je pro automatické i pákové kávovary.
Technické parametry
Hmotnost: 1 kg
Typ: zrnková káva
Značka: Segafredo Zanetti
Řada: Selezione Espresso
Druh kávy: směs 80 % Arabica / 20 % Robusta
Intenzita: střední
Pražení: středně tmavé
Balení: ochranný ventilový sáček
Použití: Vhodná pro přípravu espressa, cappuccina, latte macchiata i dalších kávových specialit v automatických i pákových kávovarech.
Funkční vlastnosti: Nabízí plnou chuť, výrazné aroma, hustou a dlouhotrvající cremu a vyvážený chuťový profil s tóny hořké čokolády a pražených oříšků.
Technické chování: Středně tmavě pražená zrna zajišťují stabilní extrakci, konzistentní výsledky při přípravě kávy a bohatou cremu. Ventilový obal pomáhá dlouhodobě zachovat čerstvost a aroma.
Výhody: Tradiční italská směs s převahou zrn Arabica, plná chuť s tóny hořké čokolády a pražených oříšků, bohatá dlouhotrvající crema, vhodná pro automatické i pákové kávovary a praktické balení 1 kg.
Výrobce/dovozce: SEGAFREDO ZANETTI CR spol. s r.o.
Adresa: Beranových 707, 199 00 Praha 9 - Letňany, Česká republika
E-mail: info@segafredo.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Segafredo
Značka Segafredo
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Bez kofeinu ne
Bio ne
Aromatizovaná ne
Zelená káva ne
Cibetková ne
Chuť kávy čokoládová
Stupeň pražení tmavé
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávovaru
Pražená ano
Dárkové balení ne
Varianta 1000 g
Zobrazit více parametrů