VLOŽKA Z TERYLLIUMU - Měkce frézovaná vložka z terylia je spojena s modernizovaným systémem tlumení vibrací, který zachovává citlivý pocit terylia a dokonale se hodí k černé nerezové oceli 303 s PVD povrchovou úpravou. TOUR ČERNÝ SHAF - Speciálně pro H25 je k dispozici chromovaný ocelový shaft Tour Black, který doplňuje černou PVD povrchovou úpravu putteru a zahrnuje moderní grip, návrat ke klasickému designu, který je oblíbený po celá desetiletí. KONSTRUKCE Z VÍCE MATERIÁLŮ - Díky využití moderních... Celý popis

Koupit za 34 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

VLOŽKA Z TERYLLIUMU - Měkce frézovaná vložka z terylia je spojena s modernizovaným systémem tlumení vibrací, který zachovává citlivý pocit terylia a dokonale se hodí k černé nerezové oceli 303 s PVD povrchovou úpravou.
TOUR ČERNÝ SHAF - Speciálně pro H25 je k dispozici chromovaný ocelový shaft Tour Black, který doplňuje černou PVD povrchovou úpravu putteru a zahrnuje moderní grip, návrat ke klasickému designu, který je oblíbený po celá desetiletí.
KONSTRUKCE Z VÍCE MATERIÁLŮ - Díky využití moderních frézovacích a výrobních technik s precizně padnoucí vložkou z terylia, odborně navrženou do hlavy putteru z nerezové oceli 303, byl model H25 vyroben z několika materiálů pro optimální rozložení hmotnosti a cit.
Zobrazit více