Rádi ležíte pod jednou přikrývkou se svým partnerem? Proto je pro Vás ideální francouzské povlečení. Při použití materiálu o šíři 142 cm může být francouzské povlečení může být uprostřed sešité nepatrným švem, ale vždy tak, aby dezén co nejlépe navazoval a nerušil celkový dojem. Při použití materiálu o š. 286 cm není povlečení uprostřed sešité. Dopřejte si příjemné pohlazení a ničím nerušený spánek v povlečení od nás. Damaškové povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitních česaných přízí - egyptská... Celý popis

Koupit za 3 037 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rádi ležíte pod jednou přikrývkou se svým partnerem? Proto je pro Vás ideální francouzské povlečení.
Při použití materiálu o šíři 142 cm může být francouzské povlečení může být uprostřed sešité nepatrným švem, ale vždy tak, aby dezén co nejlépe navazoval a nerušil celkový dojem. Při použití materiálu o š. 286 cm není povlečení uprostřed sešité.
Dopřejte si příjemné pohlazení a ničím nerušený spánek v povlečení od nás.
Damaškové povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitních česaných přízí - egyptská bavlna.
Materiálové složení: 100% česaná bavlna. Materiál Bohema. Plošná hmotnost: 145 g/m2.
Obsah balení: 2x polštář o rozměru 70x90 cm a 1x povlak na přikrývku o rozměru 220x220 cm.
Dezén: Kávové zrno bílé.
Zapínání na zip. Praní: 95°C
Damaškové povlečení má certifikát jakosti a zdravotní nezávadnosti.
Výrobce Dadka Vracov s.r.o..
Doporučená údržba: Před prvním použitím vyperte povlečení samostatně. Barevné prádlo doporučujeme prát v prostředku na jemné a barevné prádlo v nepřeplněné pračce a sušit v závěsu nebo v sušičce s programem „vlhké k žehlení“. Maximální kvalitu a jemnost prádla Vám zaručí praní zásadně po rubu se zapnutým zipem. Při dodržování těchto zásad Vám bude povlečení sloužit velmi dlouho k Vaší maximální spokojenosti.
Odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dadka
Materiál damaškové
Zapínání zipové
Barva bílé