Důležité: Kusový prodej panelu je možný pouze s osobním odběrem na našich prodejnách. Jedná se o prodej přímo z palet, proto nejsou jednotlivé panely baleny v ochranném přepravním kartonu! Paletové množství s doručením po celé ČR objednávejte zde. Solární panel DAH Solar DHN-72X16/DG(BW) je osazen v černém hliníkovém rámu. Skládá se z 144 oboustranných monokrystalických článků. Nové technologie umožňují dosažení výrazně vyššího výkonu a efektivnosti ve srovnání s předchozí generací solárních panelů.... Celý popis

Koupit za 5 589 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Důležité: Kusový prodej panelu je možný pouze s osobním odběrem na našich prodejnách. Jedná se o prodej přímo z palet, proto nejsou jednotlivé panely baleny v ochranném přepravním kartonu! Paletové množství s doručením po celé ČR objednávejte zde.

Solární panel DAH Solar DHN-72X16/DG(BW) je osazen v černém hliníkovém rámu. Skládá se z 144 oboustranných monokrystalických článků. Nové technologie umožňují dosažení výrazně vyššího výkonu a efektivnosti ve srovnání s předchozí generací solárních panelů.

Bifaciální (oboustranný) solární panel 

Je schopen přeměnit sluneční světlo na elektřinu z obou stran. To umožňují oboustranné solární články na horní a spodní straně panelu. Díky tomu je výkon solárního panelu zvýšen o 5-25%.

Technologie článků N-type TOPcon

Znamená, že článek má pasivní kontakty na zadní straně. Články jsou vyrobeny z materiálu typu "N" (křemík a fosfor). Zajišťuje účinnost o 3% vyšší než je u "klasických" solárních panelů typu "PERC". Zvýšené účinnosti solárního panelu je dosaženo také díky dvojitému sklu 2mm širokému, s antireflexní úpravou. 

Špičkový výkon až 580Wp (dle metodiky STC)

Solární panely jsou určeny pro malé a střední domovní instalace, ale také pro velké instalace na střechy, pozemky, atd.

Nízká úroveň PID (Potenciální indukovaná degradace)

Díky použitým kvalitním materiálům, výrobce garantuje velmi vysokou odolnost a nízký koeficient PID:

- 1. rok:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DAH Solar
Výkon (W) 580 W
Typ článků monokrystalické
Počet článků 144
Druh panelů solární
Výkon 580 Wp

Podobné produkty