Dakine Campus Black 33 l

0 %
(0 hodnocení)

Časem prověřený 33litrový Dakine Campus získává vysoké známky za užitečnost pro návrat do školy. Prostorný design obsahuje čtyři samostatné přihrádky včetně velké hlavní přihrádky s polstrovanou přihrádkou na notebook a prostor pro knihy a pořadače. Praktická izolovaná kapsa udrží oběd a svačiny v chladu, zatímco směs kapes s organizérem umožňuje snadné uchopení školních potřeb. Je k dispozici v široké škále potisků a barev, aby vyhovovaly vkusu každého. - S-prohnutý zádový panel a ramenní popruhy... Celý popis

Koupit za 1 643 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Časem prověřený 33litrový Dakine Campus získává vysoké známky za užitečnost pro návrat do školy. Prostorný design obsahuje čtyři samostatné přihrádky včetně velké hlavní přihrádky s polstrovanou přihrádkou na notebook a prostor pro knihy a pořadače. Praktická izolovaná kapsa udrží oběd a svačiny v chladu, zatímco směs kapes s organizérem umožňuje snadné uchopení školních potřeb. Je k dispozici v široké škále potisků a barev, aby vyhovovaly vkusu každého.

- S-prohnutý zádový panel a ramenní popruhy

- Nastavitelný hrudní popruh

- Polstrované pouzdro na notebook

- Vhodné pro většinu 17" notebooků (17" x 12,25") (43,18 cm x 31,12 cm)

- Kapsa na organizér

- Fleecová kapsa na sluneční brýle

- Izolovaná chladicí kapsa

- Boční síťované kapsy

- Polstrovaný spodní panel

- Rozměry: 52 x 33 x 20 cm

Péče

Pokud se vaše taška Dakine zašpiní, doporučujeme ruční mytí jemným mýdlem (jako je Nikwax Tech Wash), studenou vodou a kartáčem s měkkými štětinami. Pokud ruční praní nepomůže, použijte pračku s předním plněním. Aby se vám batoh nezamotal, vložte jej před praním do povlaku na polštář nebo síťovaného sáčku. Vždy používejte studenou vodu, jemné mýdlo a provádějte jemný cyklus. Nikdy si batoh nebělte. Sušte pověsit na teplém, ale stinném místě a před uložením zajistěte, aby byly uvnitř i zvenčí suché.

 

Materiály

- BEGONIA: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- ČERNÁ: 600D polyester v plátnové vazbě s vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- KARAMEL: 600D recyklovaný polyester ripstop vřes / 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě, materiály schválené bluesign®.

- CARBON: 900D polyesterová vřesová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- CRESCENT FLORAL: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- DARK ASHCROFT CAMO: 600D recyklovaný polyesterový ripstop s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- DARK ROSE: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě / 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s vodoodpudivou úpravou, materiály schválené bluesign®.

- DIGITAL TEAL: 400D nylon v plátnové vazbě s vodoodpudivou úpravou / 300D polyesterová vřesová dobby vazba s vodoodpudivou úpravou, materiály schválené bluesign®.

- DUSTY MINT: 600D polyesterová vřesová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- EUCALYPTUS FLORAL: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- GRAVITY GREY: 200D polyester + nylonový ombre ripstop s vodoodpudivou úpravou / 600D polyester v plátnové vazbě s vodoodpudivou úpravou, materiály schválené bluesign®.

- STUPNĚ ŠEDÉ: 300D polyesterová vřesová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou / 400D nylon + polyesterová vřesová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou, materiály schválené bluesign®.

- HIBISCUS TROPICAL: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- JALOVEC: 510D polyesterová vřesová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- MUDDED MAUVE: 300D recyklovaný polyesterový voštinový ripstop s vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- MULTI QUEST: 600D recyklovaný polyester v plátnové vazbě s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- NIGHT SKY GEO: 600D bavlna + polyester chambray s potiskem a vodoodpudivou úpravou / 600D bavlna + polyesterová plátnová vazba s vodoodpudivou úpravou, materiály schválené bluesign®.

- NIGHT SKY OXFORD: 420D nylonová oxfordská vazba s vodoodpudivou úpravou.

- OLIVE ASHCROFT CAMO: 600D recyklovaný polyesterový ripstop s potiskem a vodoodpudivou úpravou, materiál schválený bluesign®.

- VX21: 4vrstvá laminovaná plachta s nylonovým ripstopovým povrchem a vodotěsnou fólií.

 
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 730 g
Hrudní pás ano
Objem 33 l
Kapsa na notebook ano
Značka Dakine
Materiál textilní
Určení unisex
Rozměry (V x Š x H) 52 x 33 x 20 cm
Studentské ano
Barva černá
Počet komor 5
Zobrazit více parametrů