Malý dálkový ovladač se 4 tlačítky k připevnění na svazek klíčů. Ovladač stačí k obsluze 4 pohonů.   Tento ovladač patří mezi novinky tohoto roku. Je z designové řady ovladačů s industriálním nádechem, malý k připevnění na svazek klíčů, ale nově se 4 tlačítky pro obsluhu pohonů nebo k ovládání jejich funkcí.   Plastové pouzdro s lesklým povrchem je spojené s pochromovanými zinkovými krytkami v horní a spodní části. Na přední straně ovladače je LED dioda pro kontrolu vysílání signálu. V případě slabé... Celý popis

Koupit za 1 530 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Malý dálkový ovladač se 4 tlačítky k připevnění na svazek klíčů. Ovladač stačí k obsluze 4 pohonů.
 
Tento ovladač patří mezi novinky tohoto roku. Je z designové řady ovladačů s industriálním nádechem, malý k připevnění na svazek klíčů, ale nově se 4 tlačítky pro obsluhu pohonů nebo k ovládání jejich funkcí.
 
Plastové pouzdro s lesklým povrchem je spojené s pochromovanými zinkovými krytkami v horní a spodní části. Na přední straně ovladače je LED dioda pro kontrolu vysílání signálu. V případě slabé baterie tato kontrolka také blikáním upozorní na její včasnou výměnu.
 
Součástí balení je kroužek ke snadnému upevnění ovladače na svazek klíčů, baterie a samozřejmě český návod k naprogramování ovladače.
 
U ovladače je také možná kompatibilita s přechozí sérií pohonů td. pohonů 2. série s pevným kódem 868 MHz, které se vyráběly do roku 2012.
 
Tento imlusní ovladač Vám stačí k základnímu ovládání 4 pohonů. Pokud využíváte více funkcí pohonů, pak Vám tento ovladač může zajistit ovládání 4 funkcí.
 
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY:                       
Ovládání: impuls
Druh ochrany: jen pro suché prostory
Rozsah teplot: 0°C až +60°C
Baterie: lithiová-kulatá 3V / typ: CR 2032
Rozměry: 28 x 70 x 14 mm
Počet kánálů: 4
Součást balení: baterie, kroužek k upevnění na svazek klíčů, český návod
 
 
 

 
Indikace nízkého stavu baterie
 
 
 
Zobrazit více

Bazarové nabídky