Malý dálkový ovladač s 1 tlačítkem k připevnění na svazek klíčů. Ovladač stačí k obsluze 1 pohonu.   Ovladač tvoří plastové pouzdro se strukturovaným povrchem, je spojené s pochromovanými zinkovými krytkami v horní a spodní části. Na přední straně ovladače je LED dioda pro kontrolu vysílání signálu. V případě slabé baterie tato kontrolka také blikáním upozorní na její včasnou výměnu.   Součástí balení je kroužek ke snadnému upevnění ovladače na svazek klíčů, baterie a samozřejmě český návod k naprogramování... Celý popis

Koupit za 1 360 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Malý dálkový ovladač s 1 tlačítkem k připevnění na svazek klíčů. Ovladač stačí k obsluze 1 pohonu.
 
Ovladač tvoří plastové pouzdro se strukturovaným povrchem, je spojené s pochromovanými zinkovými krytkami v horní a spodní části. Na přední straně ovladače je LED dioda pro kontrolu vysílání signálu. V případě slabé baterie tato kontrolka také blikáním upozorní na její včasnou výměnu.
 
Součástí balení je kroužek ke snadnému upevnění ovladače na svazek klíčů, baterie a samozřejmě český návod k naprogramování ovladače.
 
U ovladače je také možná kompatibilita s přechozí sérií pohonů td. pohonů 2. série s pevným kódem 868 MHz, které se vyráběly do roku 2012.
 
Tento imlusní ovladač Vám stačí k základnímu ovládání 1 pohonu. Pokud využíváte více funkcí pohonů, pak Vám tento ovladač může zajistit ovládání 1 funkce.
 
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY:                       
Ovládání: impuls
Druh ochrany: jen pro suché prostory
Rozsah teplot: 0°C až +60°C
Baterie: lithiová-kulatá 3V / typ: CR 2032
Rozměry: 28 x 70 x 14 mm
Počet kánálů: 1
Součást balení: baterie, kroužek k upevnění na svazek klíčů, český návod
 
 
 

 
Indikace nízkého stavu baterie
Zobrazit více

Bazarové nabídky