"Dálkový ovladač Kaon digi TV je nezbytným prvkem pro plné využití vaší televizní zábavy. S jeho pomocí získáváte dokonalou kontrolu nad vaším televizorem a set-top boxem od renomovaného výrobce Kaon. Tento dálkový ovladač je navržen s ohledem na jednoduchost a pohodlí. S intuitivním rozložením tlačítek a ergonomickým designem je ovládání vašeho televizoru snadné a příjemné. Užijte si plynulé přepínání mezi kanály, rychlé nastavení hlasitosti a okamžitý přístup k dalším funkcím vašeho digi TV přijímače.... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

"Dálkový ovladač Kaon digi TV je nezbytným prvkem pro plné využití vaší televizní zábavy. S jeho pomocí získáváte dokonalou kontrolu nad vaším televizorem a set-top boxem od renomovaného výrobce Kaon.

Tento dálkový ovladač je navržen s ohledem na jednoduchost a pohodlí. S intuitivním rozložením tlačítek a ergonomickým designem je ovládání vašeho televizoru snadné a příjemné. Užijte si plynulé přepínání mezi kanály, rychlé nastavení hlasitosti a okamžitý přístup k dalším funkcím vašeho digi TV přijímače.

Díky širokému dosahu signálu a spolehlivému provedení můžete ovládat vaše zařízení z pohodlí vaší pohovky bez zbytečného namáhání. Ovládejte svůj televizor a set-top box s jistotou a bezproblémově, ať už sledujete oblíbené pořady, filmy nebo hrajete hry.

S dálkovým ovladačem Kaon digi TV získáváte spolehlivého partnera pro vaši televizní zábavu, který usnadní každodenní používání a přinese vám maximální komfort a spokojenost."
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kaon
Displej ne