Dámská kožená vycházková obuv konfekčně ušitá má přes nárt zapínací pásek, který lze posunovat přezkou a zároveň se zapíná na druk. Stélka je kožená, příjemně vyměkčená.   - výška podpatku 4 cm - výška podešve 0,5 cm - vnější materiál:  kůže - vnitřní materiál: syntetika + kůže - vzorek podrážky: jemný - typ obutí: nazouvací - stélka kožená   Rieker Německá značka kvalitní a efektivní obuvi určená pro celodenní nošení. Vzhledem ke zkušenostem s výrobou obuvi od roku 1874 nabízí oblíbené... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámská kožená vycházková obuv konfekčně ušitá má přes nárt zapínací pásek, který lze posunovat přezkou a zároveň se zapíná na druk. Stélka je kožená, příjemně vyměkčená.

 

- výška podpatku 4 cm

- výška podešve 0,5 cm

- vnější materiál:  kůže

- vnitřní materiál: syntetika + kůže

- vzorek podrážky: jemný

- typ obutí: nazouvací

- stélka kožená

 
Rieker

Německá značka kvalitní a efektivní obuvi určená pro celodenní nošení. Vzhledem ke zkušenostem s výrobou obuvi od roku 1874 nabízí oblíbené Rieker boty, vstřebávání nárazů při chůzi, minimální váhu, přizpůsobení se objemu chodidla v průběhu dne nehledě na stále se vyvíjející nové technologie, které ihned aplikuje za nejrozumnější ceny.
Zobrazit více

Parametry

Značka Rieker
Barva béžová
Výška podpatku 4 cm
Materiál kůže