Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Hodinky  >  Dámské hodinky  >  Dámské sportovní hodinky  >  Jet Set

Dámské sportovní hodinky Jet Set

Výrobci:

Casio  •  Polar  •  Tissot  •  ESPRIT  •  Citizen  •  Bentime  •  Jvd  •  Jet Set  •  Sigma  •  Tommy Hilfiger
Nalezeno:    130 produktů

Podobné fráze:

Polar A370 bílý M/L

Polar A370 bílý M/L.Program Polar Personal Trainer (PPT) bude trvale ukončen k 25.5.2018Po tomto datu již nebude možné tuto službu používat, stejně tak nebude možné nahrávat tréninky, zobrazovat je a exportovat.Společně s tím bude ukončena podpora softwaru WebSync a Weblink. Tyto služby nebude možné dále používat. K ukončení programu PPT dochází s ohledem na směrnici EU o ochraně osobních údajů (EU GDPR), kterou program PPT nesplňuje. Směrnice vstupuje v pl...

Více informací

Polar OH1 Optický snímač TF šedý

Polar OH1 Optický snímač TF šedý.Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktů značky Polar, obraťte se prosím na emailovou podporu: pottenpannen@pottenpannen.cz

Více informací

ACM Tkaný nylonový provlíkací sportovní řemínek pro Apple Watch 38mm/40mm HotPink

Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, který rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky pevně drží.

Více informací

Printwell chytré hodinky F-002, šedé

Chytré hodinky F-002 jsou krásné a „šikovné“. Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka. Dokáží změřit a průběžně monitorovat váš tep, krevní tlak i okysličení krve.. Pokud dlouho sedíte, připomenou vám, že je čas se protáhnout.

Více informací

Printwell chytré hodinky S-008, černé

Chytré hodinky S-008 smart watch jsou hodinky z nichž vyzařuje odolnot a vytrvalost.

Více informací

Printwell chytré hodinky S-002, stříbrné+černý pásek

Chytré hodinky S-002 jsou moderní a pohledné. Upoutají vás moderním obdélníkovým vás designem (a la Jablko) a reálně použitelnými funkcemi. deteužitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem který jistě potěší.

Více informací

Printwell chytré hodinky F-001 PRO, bílé

Chytré hodinky F-001 PRO s plnodotykovým displejem jsou snadno ovladatelné, krásné a „šikovné“. Osloví vás moderním designem a užitečnými funkcemi. Jsou ideálním dárkem pro moderního člověka.

Více informací

Podobné fráze: