Dárek pro paní učitelku

0 %
(0 hodnocení)

Vykrajovátka jsou krásné a jsou vhodné jako originální dárek pro tvoření a pečení. Dodáváno v barvách podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které jsou na fotografiích. Na fotografiích jsou vždy naše reálné vytisknuté vykrajovátka ( nejedná se o obrázky vytvořené a upravené počítačem).  K dispozici celá sada (balená v obalu, s popiskem a receptem na perníčky) - nebo jednotlivě.  Rozměry vykrajovátek (šířka x výška: perníček: 5,2 x 6,3 cm; jablko: 5,3 x 6,3 cm. Výška / hloubka obrysové... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vykrajovátka jsou krásné a jsou vhodné jako originální dárek pro tvoření a pečení. Dodáváno v barvách podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které jsou na fotografiích. Na fotografiích jsou vždy naše reálné vytisknuté vykrajovátka ( nejedná se o obrázky vytvořené a upravené počítačem). 

K dispozici celá sada (balená v obalu, s popiskem a receptem na perníčky) - nebo jednotlivě.  Rozměry vykrajovátek (šířka x výška: perníček: 5,2 x 6,3 cm; jablko: 5,3 x 6,3 cm. Výška / hloubka obrysové části vykrajovátek je 1 cm. Vykrajovátka se měří po nejdelší straně. Každé vykrajovátko se skládá ze dvou částí. 

Vykrajovátka jsou vyrobeny 3D tisk technologií z kvalitního, certifikovaného českého Bio PLA plastu. Nepatří do myčky, trouby, na pánev. Nevystavovat vysokým teplotám nad 50 stupňů. Po použití vykrajovátka ručně umyjte. Skladujte v suchu. Vhodné pro tvoření se staršími dětmi. Mějte na paměti, že se nejedná o hračku a měli by tvořit pod dohledem. 

Vyrobeno v České republice. 

- Pokud se rozhodněte originálně tvořit lze u nás zakoupit i samotvrdnoucí hmotu s kterou se krásně a jednoduše tvoří. Tato kvalitní hmota dodává výrobkům luxusní vzhled. 

- Lze objednat také magnetické pásky a lepidla, pokud byste chtěli tvořit magnetky.

- V nabídce najděte také barvičky, popisovače a glitrová lepidla pro úžasné efekty. Máme je odzkoušené a doporučujeme.

- Pokud upřednostňujete pečení - máme pro vás v nabídce i potřeby pro zdobení.

- Na závěr - na vaše hotové zabalené výrobky - můžete přidat originální samolepky.

-
Zobrazit více