Dárková balená sada je vhodná jako originální dárek nejen pro paní učitelky. Balení obsahuje: dvoudílné vykrajovátko s motivem ptáčka a mandaly, informační popisek, recept na perníčky a sušenky. Každé vykrajovátko je vyrobeno z kvalitního certifikovaného českého Bio PLA plastu  pomocí 3D tiskové technologie. Rozměry (šířka x výška): ptáček 7,6 x 5,7 cm, mandala - průměr cca 6 cm. Výška/hloubka obrysové části vykrajovátek je 1 cm. Výška vykrajovátek se měří po nejdelší straně. Vykrajovátka dodáváme... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dárková balená sada je vhodná jako originální dárek nejen pro paní učitelky.

Balení obsahuje: dvoudílné vykrajovátko s motivem ptáčka a mandaly, informační popisek, recept na perníčky a sušenky.

Každé vykrajovátko je vyrobeno z kvalitního certifikovaného českého Bio PLA plastu  pomocí 3D tiskové technologie. Rozměry (šířka x výška): ptáček 7,6 x 5,7 cm, mandala - průměr cca 6 cm. Výška/hloubka obrysové části vykrajovátek je 1 cm. Výška vykrajovátek se měří po nejdelší straně. Vykrajovátka dodáváme v různých barevných variantách, podle dostupnosti skladu, nejčastěji v barvách, které vidíte na fotografiích. 

Vykrajovátka jsou jako umělecké dílo. Nepatří do myčky, trouby ani na pánev a neměly by být vystaveny teplotám nad 50 stupňů. Doporučujeme je před prvním použitím a po použití ručně umýt a skladovat v suchu. Jsou vhodná pro tvoření s dětmi za dohledu dospělých, přičemž je třeba mít na paměti, že se nejedná o hračku.

Vykrajovátka tvoříme a vyrábíme s láskou v České republice.

- Pokud se rozhodněte originálně tvořit - nabízíme také samotvrdnoucí hmotu s kterou se krásně a jednoduše tvoří. Tato kvalitní hmota dodává výrobkům luxusní vzhled. 

- Pokud si přejete tvořit i magnetky, máme pro vás také  magnetické pásky a lepidla.

- Aby vaše výtvory získaly ještě úžasnější efekty, můžete si u nás pořídit barvičky, popisovače a glitrová lepidla - vše jsou zkoušené a doporučené produkty.

- Pokud se zaměřujete spíše na pečení - nabízíme také potřeby pro zdobení.

- Na závěr pak můžete své hotové výrobky ozdobit originálními samolepkami, které dodají poslední úžasný dotek vašim dílům.

 
Zobrazit více