Dato prášek na záclony 365 g

98 %
(28 hodnocení)

Dato specialista na praní záclon díky své receptuře Oxi Energy Dato vybělí záclony tak dokonale, že i ty zažloutlé budou opět vypadat jako nově sněhobílé a svěží. Zabraňuje opětovnému usazování nečistot na textiliích. Rozpouští velmi silné znečištění jako například nikotin, prach a mastnota. Záclony zůstanou dlouho bílé a čisté. Dává Vašim záclonám dokonalý a atraktivní vzhled. Pěna, kterou DATO tvoří chrání jemná vlákna před poškozením během praní. Nabízí bezkonkurenční péči již při 30 °C také... Celý popis

Popis

Dato specialista na praní záclon díky své receptuře Oxi Energy Dato vybělí záclony tak dokonale, že i ty zažloutlé budou opět vypadat jako nově sněhobílé a svěží. Zabraňuje opětovnému usazování nečistot na textiliích.

Rozpouští velmi silné znečištění jako například nikotin, prach a mastnota. Záclony zůstanou dlouho bílé a čisté. Dává Vašim záclonám dokonalý a atraktivní vzhled.

Pěna, kterou DATO tvoří chrání jemná vlákna před poškozením během praní. Nabízí bezkonkurenční péči již při 30 °C také pro jemné syntetické a smíšené tkaniny.
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 0.365 kg
Značka Dato
Výrobce Henkel