Pohodlné, zdravé tkaničky Elastické tkaničky Davay easyLace udržují aktivní flexibilní napětí, dokonale se přizpůsobí noze. Gumové tkaničky easyLace jsou velice pohodlné a netlačí při jejich používání dochází k lepší cirkulaci krve a mízy. Rychlé obouvání bez zavazování Díky brzdičce (rychloupínáku) je nandavání bot jednoduché a rychlé. Zakulacené, ploché rychloupínání se dobře mačká a je osazeno kvalitní nerezovou pružinou s vysokým napětím. Vysoce reflexní tkaničky EasyLace mají oproti standardním... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pohodlné, zdravé tkaničky

Elastické tkaničky Davay easyLace udržují aktivní flexibilní napětí, dokonale se přizpůsobí noze. Gumové tkaničky easyLace jsou velice pohodlné a netlačí při jejich používání dochází k lepší cirkulaci krve a mízy.

Rychlé obouvání bez zavazování

Díky brzdičce (rychloupínáku) je nandavání bot jednoduché a rychlé. Zakulacené, ploché rychloupínání se dobře mačká a je osazeno kvalitní nerezovou pružinou s vysokým napětím.

Vysoce reflexní tkaničky

EasyLace mají oproti standardním reflexním tkaničkám ztrojenou velikost odrazových plošek. Reflexní proužky značky 3M mají výbornou „svítivost“.

Univerzální rozměr

Tkaničky mají rozšířenou délku 120cm. Tkaničky je možno si dle potřeby zkrátit. Díky průměru 3mm jsou vhodné do většiny bot pro provlečení očkami i dírkami na tkaničky. Instalace je velmi snadná a rychlá, konce tkaniček jsou zalaminované.

Barevné tkaničky

Davay easyLace mají pestré, syté barvy, šetrné k životnímu prostředí. V každém balení jsou dvě tkaničky a příslušenství (2x koncovky, 2x brzdička). Baleno v minimalistickém ZIP sáčku.

Kvalitní materiál

Tkaničky mají vnější povrch z pružného Polyesteru s vysokou hustotou ševu. Vnitřek je tvořen multivláknovým latexovým jádrem.

Pro každou příležitost

Davay easyLace jsou perfektní na sportování i procházky. Hodí se do města i do přírody. Tkaničky ocení sportovci, teenageři i senioři. Jsou krásné ve dne a praktické v noci.
Zobrazit více

Bazarové nabídky