DD Hammocks Superlight

100 %
(2 hodnocení)

Jednovrstvá DD Hammocks SuperLight hamaka, váha 270g, balení obsahuje skvělé úvazy Whoopie Slings, velice malá sbalená velikost -velikost sevřené pěsti, zároveň veškeré pohodlí obvyklé u hamak DD Hammocks. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Hamaka je vybavena vynikajícím úvazovým systémem Whoopie Slings pro rychlé uvázání hamaky bez uzlů. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení. Ultralehká a současně velmi prostorná hamaka může být součástí SuperLight bivakovacího... Celý popis

Koupit za 2 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jednovrstvá DD Hammocks SuperLight hamaka, váha 270g, balení obsahuje skvělé úvazy Whoopie Slings, velice malá sbalená velikost -velikost sevřené pěsti, zároveň veškeré pohodlí obvyklé u hamak DD Hammocks. Uvnitř hamaky čtyři užitečné kapsy na věci. Hamaka je vybavena vynikajícím úvazovým systémem Whoopie Slings pro rychlé uvázání hamaky bez uzlů. Hamaka je vybavena poutky pro uchycení celoplášťového zateplení.
Ultralehká a současně velmi prostorná hamaka může být součástí SuperLight bivakovacího setu. Kompletní SuperLight bivi set obsahující tuto hamaku + moskytiéru + krycí plachtu váží neskutečných 920g a celý je ho možné nést v podstatě po kapsách.
Hamaka je vyrobena z nejlepšího-nejpevnějšího Rip-stop Nylonu Oxford.
Součástí balení je i uvazovací systém pro hamaky Whoopie Slings, díky které je možné hamaku uvázat velmi rychle a to bez použití uzlů. Zároveň je to skvělé řešení do deště-proti stékání kapek po úvazech.
UPOZORNĚNÍ: Ve videu Kraken zmiňuje, že je nutné použít karabiny, což není pravda. Součástí balení jsou lankové karabiny, které lze použít bez nutnosti navazování uzlů nebo použití karabin.

Kompletní recenze hamaky DD Hammocks Superlight najdete na www.BUSHCRAFTportal.cz
Tato hamaka je ideálním řešením pro gramaře, kdy potřebujete nést sebou minimální váhu a objem. Např. cyklistika, vysokohorská turistika, ultra běžci. Anebo jen strčit hamaky do kapsy u kalhot a vyrazit relaxovat ve  městě do parku.
Technické parametry

Velikost: 2,7x1,4m (komfortní pro výšku postavy do 197 cm a 100 kg)
Velikost sbalená: jako sevřená pěst :-)
Hmotnost: 270g (bez úvazů, které ale součástí balení - komplet cca 390g)

Balení obsahuje:

10m úvazů,
pytlík na hamaku

Doporučené příslušenství

Krycí plachta nad hamaku - ideální rozměr cca 3x3 m. Poskytne dostatečně velký prostor nad hamakou, pod ní lze uložit a usušit oblečení, uložit vybavení, převléknout se, uvařit si. Větší rozměr 3x4,5m je vhodný, pokud vyžadujete extra prostor.
Moskytiéra SuperLight k této hamace. Součástí moskytiéry je i rozměrná kapsa na věci, spolu s lankem pro její zavěšení uvnitř hamaky.
Zateplení hamaky-Underblanket. Zaizoluje celý plášť hamaky, i v bocích. Současně tím, že je undeblanket  upevněn k hamace z vnější části, nemá pohyb těla v hamace vliv na polohu a umístění a posun izolace, která je tak upevněna vždy v ideální pozici.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DD Hammocks
Nosnost 100 kg

Podobné produkty