Nová verze populární bivakovací plachty je nepromokavá (3.000mm), ultra-lehká z pevného a odolného materiálu (polyester s PU úpravou). Švy jsou podlepené. Plachta má 19 upevňovacích bodů, z toho 3 v hřebenové linii. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé tvary přístřešků. Každé úvazové oko je vyztužené pružnou tuhou fólií a mohutně přišito. Bivak pod bivakovací plachtou je skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled. Tato plachta byla použita Chrisem Ryanem (bývalý... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová verze populární bivakovací plachty je nepromokavá (3.000mm), ultra-lehká z pevného a odolného materiálu (polyester s PU úpravou). Švy jsou podlepené.

Plachta má 19 upevňovacích bodů, z toho 3 v hřebenové linii. Díky tomu má nepřeberné možnosti použití a dají se s ní vytvořit různé tvary přístřešků.

Každé úvazové oko je vyztužené pružnou tuhou fólií a mohutně přišito.

Bivak pod bivakovací plachtou je skvěle odvětraný a je z něj výborný výhled.

Tato plachta byla použita Chrisem Ryanem (bývalý příslušník Britských SAS) ve skutečně extrémním monzunovém počasí v Amazonském Pralese během natáčení pořadu "Sám v divočině" pro Discovery Chanel

Plachta má dále ideální rozměry pro použití v kombinaci s DD hamakou. Tím se vytvoří prostorný, odventilovaný, pohodlný a chráněný přístřešek ze kterého je dobrý výhled a lze v něm provádět všemožné činnosti.

Rozměr rozložené:
3x3 m

Rozměr sbalený, nestlačený
30x20x5cm

Materiál:
polyester s PU úpravou

Obsah balení:
4 x 2m lanko, 4 kolíky

Hmotnost bez kolíků:
720 gramů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DD Hammocks
Barva hnědá
Rozměr 300 x 300 cm