Zaslouží si vaše rohová sedačka nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré rohovky během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a skvěle se přizpůsobí tvaru vaší sedačky. Váš domov tak získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky! Bielastické potahy na sedací soupravu mají příjemný a praktický vzor a jsou vyrobeny... Celý popis

Koupit za 3 595 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zaslouží si vaše rohová sedačka nový kabátek? Toužíte po změně, ale vaše sedačka ještě slouží, jen je trošku „unavená“ na pohled? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vaší staré rohovky během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a skvěle se přizpůsobí tvaru vaší sedačky. Váš domov tak získá zcela novou atmosféru bez náročné výměny celé sedačky! Bielastické potahy na sedací soupravu mají příjemný a praktický vzor a jsou vyrobeny z kombinace bavlny a polyesteru, která je odolná a příjemná na dotek. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky.

K napínacím potahům doporučujeme zakoupit upevňovací váleček k dokonalému zafixování potahu na sedačce. Vyrobeny v Itálii.
Potah se bohužel nevejde do běžné pračky, ale v každé čistírně si s ním poradí.
Potah je univerzální na pravý i levý roh
Materiál: 50% polyester - mikrovlákno, 50 % bavlna, gumičková osnova
Zobrazit více

Parametry

Výrobce GA.I.CO