Díky mimořádně širokému sedadlu je skořepina sedadla Yago ideální pro vysoké osoby. Moderní design podtrhují jemně zúžené područky. Mikrovlákno je vynikající potahová látka pro barové židle. Tento vysoce kvalitní materiál je totiž nejen velmi pevný, ale také úžasně měkký a šetrný k pokožce. Mikrovlákno se také snadno čistí a vydrží vysokou zátěž. Barová židle Yago z mikrovlákna antracit vintage – systém barových židlí od DELIFE Rám je díky široké základně mimořádně stabilní a pevný. Výšku barové... Celý popis

Koupit za 7 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky mimořádně širokému sedadlu je skořepina sedadla Yago ideální pro vysoké osoby. Moderní design podtrhují jemně zúžené područky.

Mikrovlákno je vynikající potahová látka pro barové židle. Tento vysoce kvalitní materiál je totiž nejen velmi pevný, ale také úžasně měkký a šetrný k pokožce. Mikrovlákno se také snadno čistí a vydrží vysokou zátěž.

Barová židle Yago z mikrovlákna antracit vintage – systém barových židlí od DELIFE

Rám je díky široké základně mimořádně stabilní a pevný. Výšku barové židle lze snadno nastavit podle vašich potřeb pomocí plynové tlakové pružiny. Barovou židli lze otáčet o 360 stupňů a má také praktickou opěrku na nohy, díky níž je sezení obzvlášť příjemné a pohodlné.

Práškové lakování je složitý proces, při kterém se elektricky vodivý kov natírá práškovou barvou. Vznikne tak mimořádně rovnoměrný a odolný povrch, který se snadno čistí a navíc fantasticky vypadá.

Rozměry výrobku:

- Přibližné rozměry: Š60 x D58 x V93-119 cm

- Přibližná šířka sedáku: 37 cm

- Hloubka sedáku přibližně: 47 cm

- Výška sedadla přibližně: 59-84 cm

- Výška opěradla cca: 37 cm

- Výška područek cca: 63 cm

- Nastavitelná výška rámu cca: 26 cm

- Průměr podstavce cca: Ø 42 cm

- Tloušťka opěrky nohou cca: 3 cm

- Přibližně 45 cm od opěrky nohou po skořepinu sedadla

Materiál výrobku:

- Materiál: skořepina: mikrovlákno (100% polyester)

- Rám: kov

Barva výrobku: Měkký materiál: Mikrofil: 3,5 mm:

- Materiál: skořepina: antracit vintage

- Barva rámu: černá

Upholstery:

- Jádro z taštičkových pružin

Povrch:

- Měkké

Další podrobnosti:

- Pokyny k montáži: částečně smontováno, jednotlivé prvky je třeba spojit dohromady.

- Hmotnost v kg: 18

- Díky kvalitnímu zpracování lze zatížit až 125 kg

- V kapsovém pružinovém jádru jsou jednotlivá pružinová jádra sešita v kapsách. Na rozdíl od jiných pružinových systémů nejsou vzájemně spojena, a proto ustupují pouze v těch pružinách, které jsou skutečně zatíženy. Tato konstrukce sedáku tak nabízí bodově pružnou oporu při sezení a zároveň odlehčuje páteři. Kapsové pružinové jádro je mimořádně kvalitní a odolné, s rozměrově stabilní pěnou o hustotě 40 a vynikající tvrdostí v tlaku. S naším designovým nábytkem s jádrem z taštičkových pružin můžete relaxovat a užívat si zdravé pohodlí při sezení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Delife
Barva antracitové